FB pixel TP pixel
Kika
Kika

Kika

Kika
Španělsko | 1993 | Drama | Vztahy | 117 minut

Film Kika nabízí křiklavě nekonvenční „propletenec", kde jsou hlavními hrdiny kosmetička Kika, podivný spisovatel krimi románů, v nichž možná popisuje své vlastní činy, jeho původně mrtvý syn Ramón, málem až úchylná moderátorka erotické talk show, a Kikina lesbická hospodyně, která má poměr se svým ...

Film Kika nabízí křiklavě nekonvenční „propletenec", kde jsou hlavními hrdiny kosmetička Kika, podivný spisovatel krimi románů, v nichž možná popisuje své vlastní činy, jeho původně mrtvý syn Ramón, málem až úchylná moderátorka erotické talk show, a Kikina lesbická hospodyně, která má poměr se svým bratrem, pornohercem. To je roztomilý a morbidní karneval posedlostí a vášní, jenž je i scenáristicky dílem Almodóvara.

IMDb  65 % CSFD  74 %

Kika online

Sledovat Kika online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kika online, zda je ke stažení a zda má Kika dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 15. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 22. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kika obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kika, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kika postavy.

Kika recenze a hodnocení

Ve filmu Kika hrají Verónica Forqué, Victoria Abril, Peter Coyote, Rossy de Palma, Alex Casanovas, Santiago Lajusticia, Bibiana Fernández.

Film Kika režíruje Pedro Almodóvar.

Film Kika má 117 minut.

Film Kika můžete vidět na Starmax, Vodafone TV.

Film Kika je online na Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.