FB pixel TP pixel
Kingsglaive: Final Fantasy XV
Kingsglaive: Final Fantasy XV

Kingsglaive: Final Fantasy XV

Kingsglaive: Final Fantasy XV
Japonsko | 2016 | Fantasy filmy | Čarodějové | 115 minut

Království Lucis a impérium Niflheim spolu válčí už odnepaměti kvůli posvátnému krystalu, jenž drží královská rodina Lucisu. Král Regis z Lucisu vysílá jako poslední spásu v této válce svoji elitní skupinu bojovníků Kingsglaive, které vede Nyx Ulrich a doufá v rychlý obrat války. I přes tuto naději ...

Království Lucis a impérium Niflheim spolu válčí už odnepaměti kvůli posvátnému krystalu, jenž drží královská rodina Lucisu. Král Regis z Lucisu vysílá jako poslední spásu v této válce svoji elitní skupinu bojovníků Kingsglaive, které vede Nyx Ulrich a doufá v rychlý obrat války. I přes tuto naději král Regis musí přijmout ultimátum a spojit svazkem svého syna a princeznu z Niflheimu. Jenže tou dobou jednotky Niflheimu mění hlavní město království v obří bojiště, které bude mít vliv na osud celého království, ve kterém právě stojí Nyx. Podaří se mu zachránit Lucis? Film je příběhovou paralelou ke hře Final Fantasy XV a sleduje osudy postav, které ve hře vychází.

Hrají: Go Ayano, Shiori Kutsuna, Ayumi Fujimura, Keiji Fujiwara, Kouichi Yamadera, Shozo Iizuka, Tomokazu Seki

Režie: Takeshi Nozue

IMDb  67 % Kinobox  67 %

Kingsglaive: Final Fantasy XV online

Sledovat Kingsglaive: Final Fantasy XV online můžeš na Google Play, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kingsglaive: Final Fantasy XV online, zda je ke stažení a zda má Kingsglaive: Final Fantasy XV dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | české titulky | SD kvalita | od 7. 12. 2016
Nákup za 210 Kč
Rakuten
Rakuten
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 3. 2019
Půjčení za 49 Kč nebo 59 Kč (HD) Nákup za 159 Kč nebo 179 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kingsglaive: Final Fantasy XV recenze a hodnocení

Eliška Bartlová
Eliška Bartlová CervenyKoberec
23.11.2016

Fantasy animák Kingsglaive: Final Fantasy XV na první pohled zaujme detailním realistickým zpracováním, které si nejlépe užijeme, zvolíme-li kvalitní médium (Blu-ray). Tento titul si to skutečně zaslouží, protože se na téměř dvě hodiny přeneseme do CGI triky vytvořeného středověkého futuristického světa plného kouzel, magie, intrik a démonů. Zamrzí obtížná orientace pro neznalce Final Fantasy. Tento snímek je ale nádherný bonus pro herní fanoušky a zároveň i reklamou hry Final Fantasy ......   Celá recenze

 70 %

Tvůj názor na Kingsglaive: Final Fantasy XV?

Ve filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV hrají Go Ayano, Shiori Kutsuna, Ayumi Fujimura, Keiji Fujiwara, Kouichi Yamadera, Shozo Iizuka, Tomokazu Seki.

Film Kingsglaive: Final Fantasy XV režíruje Takeshi Nozue.

Film Kingsglaive: Final Fantasy XV má 115 minut.

Film Kingsglaive: Final Fantasy XV můžete vidět na Google Play, Rakuten.

Film Kingsglaive: Final Fantasy XV je online na Google Play, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.