FB pixel TP pixel
La Cage aux Folles

Klec bláznů

La Cage aux Folles
Francie | 1978 | La Cage aux Folles | 99 minut

Komedie Klec bláznů se v sedmdesátých letech stala nejúspěšnější francouzskou divadelní komedií. Dva roky po té ji režisér Édouard Molinaro převedl na filmové plátno s nezapomenutelnou excelentní dvojicí v hlavních rolích: Michelem Serraultem a Ugem Tognazzim. Na divadle byl partnerem Serraulta znám...

Komedie Klec bláznů se v sedmdesátých letech stala nejúspěšnější francouzskou divadelní komedií. Dva roky po té ji režisér Édouard Molinaro převedl na filmové plátno s nezapomenutelnou excelentní dvojicí v hlavních rolích: Michelem Serraultem a Ugem Tognazzim. Na divadle byl partnerem Serraulta známý herec a autor Jean Poiret. Tato travesti komedie rázem ovládla i filmové plátno. Klec bláznů byla ve třech kategoriích nominována na Oscara, vyhrála Zlatý glóbus a Michel Serrault získal Césara a Donatellovu cenu.

IMDb  73 %

Klec bláznů online

Sledovat Klec bláznů online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Klec bláznů online, zda je ke stažení a zda má Klec bláznů dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Klec bláznů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Klec bláznů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Klec bláznů postavy.

Klec bláznů novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Klec bláznů, které najdeš na našem webu.

Odešel Pan skladatel. Připomeňte si dílo zesnulého Ennia Morriconeho
Odešel Pan skladatel. Připomeňte si dílo zesnulého Ennia Morriconeho
06.07.2020 13:00:00 | Filmové novinky

Ve věku 91 let odešel dost možná nejlepší skladatel všech dob - Ennio Morricone. Skladatel, který svůj život zasvětil tvorbě hudby pro filmy a televizi, měl na sklonku života za sebou stovky projektů a přesto dokázal do každého z nich vtisknout svou nekonečnou originalitu.

Klec bláznů recenze a hodnocení

Ve filmu Klec bláznů hrají Michel Serrault, Ugo Tognazzi, Claire Maurier, Carmen Scarpitta, Benny Luke, Michel Galabru, Rémi Laurent.

Film Klec bláznů režíruje Édouard Molinaro.

Film Klec bláznů má 99 minut.

Film Klec bláznů můžete vidět na iTunes.

Film Klec bláznů je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.