FB pixel TP pixel
Me, Myself and Mum
Me, Myself and Mum

Kluci a Guillaume, ke stolu!

Me, Myself and Mum
Francie | 2013 | Komedie | Situace | 85 minut

Když Guillaumova matka volala své syny ke stolu, vždy rozdělovala ty dva atletické, co sportovali a jezdili na safari, jako „kluky", a jeho.. Inu, jako Guillauma. Toho, který nesnášel sport a s největší vášní se učil imitovat manýrismy své matky, přičemž se po nocích stával císařovnou Sissi. A byl s...

Když Guillaumova matka volala své syny ke stolu, vždy rozdělovala ty dva atletické, co sportovali a jezdili na safari, jako „kluky", a jeho.. Inu, jako Guillauma. Toho, který nesnášel sport a s největší vášní se učil imitovat manýrismy své matky, přičemž se po nocích stával císařovnou Sissi. A byl spokojený jako mámina holčička. Pak ale přichází puberta, jedna internátní škola za druhou, psychoterapie a povolání na vojnu. A Guillaume zjišťuje, že jeho vlastní já se úplně nesetkává s tím, jak se jeho rodina dávno rozhodla. Guillaume Gallienne je stoupající herecká hvězda (Yves Saint Laurent, prestižní soubor La Comédie-Française), otevřeně bisexuální otec od rodiny a ve svém režijním debutu hraje dvojroli sebe i své matky.

IMDb  67 % CSFD  67 %

Kluci a Guillaume, ke stolu! online

Sledovat Kluci a Guillaume, ke stolu! online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kluci a Guillaume, ke stolu! online, zda je ke stažení a zda má Kluci a Guillaume, ke stolu! dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 4. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 329 Kč (i HD)

Kluci a Guillaume, ke stolu! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kluci a Guillaume, ke stolu!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kluci a Guillaume, ke stolu! postavy.

Kluci a Guillaume, ke stolu! recenze a hodnocení

Tvůj názor na Kluci a Guillaume, ke stolu!?