FB pixel TP pixel
The Tundra Book. A Tale of Vukvukai, The Little Rock
The Tundra Book. A Tale of Vukvukai, The Little Rock

Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene

The Tundra Book. A Tale of Vukvukai, The Little Rock
Rusko | 2011 | Dokumenty | Příroda | 105 minut

Život v čukotské tundře poblíž Severního polárního kruhu je doslova mrazivě náročný. Starý Vukvukai zde strávil většinu svého života jako pasák obrovského několikatisícového stáda sobů, na kterých je jeho rodina plně závislá co do potravy, přístřešku i ošacení. Prostý každodenní život rodiny existuj...

Život v čukotské tundře poblíž Severního polárního kruhu je doslova mrazivě náročný. Starý Vukvukai zde strávil většinu svého života jako pasák obrovského několikatisícového stáda sobů, na kterých je jeho rodina plně závislá co do potravy, přístřešku i ošacení. Prostý každodenní život rodiny existující v téměř naprosté izolaci a neustálém boji o přežití s nehostinnou krajinou ukazuje víru v sílu tradic a zvyklostí.

IMDb  69 % CSFD  66 %

Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene online

Sledovat Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene online, zda je ke stažení a zda má Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 29. 1. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 79 Kč

Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene postavy.

Vladislav Nuvano
Vladislav Nuvano
Consultant and Chukchi / Russian Translator

Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene recenze a hodnocení

Tvůj názor na Kniha tundry. Příběh Vukvukaie, malého kamene?