FB pixel TP pixel
Koala Kid
Koala Kid

Koala Johnny: Zrození hrdiny

Koala Kid
Jižní Korea | 2012 | Animované filmy | 85 minut

Koala Johnny je tak trochu zvláštní – narodil se, na rozdíl od ostatních medvídků koala, se zářivě sněhobílou srstí. A proto je také terčem posměchu ostatních. Johnny se tak rozhodne raději přidat k cirkusu, kde najde nové kamarády, tasmánského čerta Hamishe a opici Higgense. Když se jejich maringot...

Koala Johnny je tak trochu zvláštní – narodil se, na rozdíl od ostatních medvídků koala, se zářivě sněhobílou srstí. A proto je také terčem posměchu ostatních. Johnny se tak rozhodne raději přidat k cirkusu, kde najde nové kamarády, tasmánského čerta Hamishe a opici Higgense. Když se jejich maringotka během přesunu ztratí uprostřed australské pustiny, musí naši hrdinové napnout všechny síly, aby našli cestu domů…

Hrají: Charlie Bewley, Alan Cumming, Tim Curry, Chris Edgerly, Eric Lopez, Norm Macdonald, Nolan North

Režie: Kyung Ho Lee

IMDb  47 % Kinobox  52 %

Koala Johnny: Zrození hrdiny online

Sledovat Koala Johnny: Zrození hrdiny online můžeš na Filmy v češtině. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Koala Johnny: Zrození hrdiny online, zda je ke stažení a zda má Koala Johnny: Zrození hrdiny dabing nebo titulky.

Filmy v češtině
Filmy v češtině
od 1. 6. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Koala Johnny: Zrození hrdiny recenze a hodnocení

Tvůj názor na Koala Johnny: Zrození hrdiny?

Ve filmu Koala Johnny: Zrození hrdiny hrají Charlie Bewley, Alan Cumming, Tim Curry, Chris Edgerly, Eric Lopez, Norm Macdonald, Nolan North.

Film Koala Johnny: Zrození hrdiny režíruje Kyung Ho Lee.

Film Koala Johnny: Zrození hrdiny má 85 minut.

Film Koala Johnny: Zrození hrdiny můžete vidět na Filmy v češtině.

Film Koala Johnny: Zrození hrdiny je online na Filmy v češtině, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.