FB pixel TP pixel
Komediantská historie
Komediantská historie

Komediantská historie

Komediantská historie
Česko | 1969 | Drama | Vztahy

Slavná, mladá a půvabná divadelní herečka Felicie (M. Málková) sklízí úspěchy nejen na scéně, dvoří se jí mnoho nápadníků. Uchází se o ni kolega z divadla Chevalier (J. Laufer), ona však po prvotním zalíbení v něm dává přednost baronovi de Ligny (V. Brabec). Chevalier spáchá před jejími zraky demons...

Slavná, mladá a půvabná divadelní herečka Felicie (M. Málková) sklízí úspěchy nejen na scéně, dvoří se jí mnoho nápadníků. Uchází se o ni kolega z divadla Chevalier (J. Laufer), ona však po prvotním zalíbení v něm dává přednost baronovi de Ligny (V. Brabec). Chevalier spáchá před jejími zraky demonstrativní sebevraždu. Před smrtí jí oznámí, že jí nikdy nedovolí, aby patřila někomu jinému. Neurotickou Felicii začne v představách Chevalier pronásledovat…

Hrají: Marie Málková, Felix le Breux, Vladimír Brabec, Josef Laufer, Antonie Hegerliková, Eva Foustková, Marie Vášová

Režie: Jaroslav Novotný

Komediantská historie online

Sledovat Komediantská historie online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Komediantská historie online, zda je ke stažení a zda má Komediantská historie dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 26. 9. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Komediantská historie recenze a hodnocení

Ve filmu Komediantská historie hrají Marie Málková, Felix le Breux, Vladimír Brabec, Josef Laufer, Antonie Hegerliková, Eva Foustková, Marie Vášová.

Film Komediantská historie režíruje Jaroslav Novotný.

Film Komediantská historie můžete vidět na iVysílání.

Film Komediantská historie je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.