FB pixel TP pixel
Komediantská princezna
Komediantská princezna

Komediantská princezna

Komediantská princezna
Česko | 1936 | Komedie | Romantická komedie

Na vlastní kůži okusí životní trable i továrník Dvorský. Zásobárna kaolinu pro potřeby jeho fabriky se povážlivě tenčí. Manželka starosty Pivoňky je ochotna kaolinová pole prodat pod podmínkou, že se ožení s její dcerou Táňou. Ta však vdovce se čtyřletým chlapcem nechce. Kaolin má také paní Lexová. ...

Na vlastní kůži okusí životní trable i továrník Dvorský. Zásobárna kaolinu pro potřeby jeho fabriky se povážlivě tenčí. Manželka starosty Pivoňky je ochotna kaolinová pole prodat pod podmínkou, že se ožení s její dcerou Táňou. Ta však vdovce se čtyřletým chlapcem nechce. Kaolin má také paní Lexová. Dvorský uspořádá ve své vile pro nemocného synka loutkové představení. Malý Mirek se v noci probudí a jde hledat do divadla loutku princezny. Nešťastně však podpálí svíčkou oponu a divadlo shoří. Dítě zachrání dcera majitele divadla Eva. Dvorský dá loutkáři peníze na nové divadlo a Evu ubytuje ve svém domě. Oba v sobě najdou zalíbení, ovšem proti jejich lásce vystupuje paní Lexová. Továrník dostane kaolinová pole, ale "komediantka" Eva musí okamžitě opustit dům...

IMDb  53 % CSFD  57 %

Komediantská princezna online

Sledovat Komediantská princezna online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Komediantská princezna online, zda je ke stažení a zda má Komediantská princezna dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 12. 2. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Komediantská princezna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Komediantská princezna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Komediantská princezna postavy.

Komediantská princezna recenze a hodnocení

Ve filmu Komediantská princezna hrají Jaroslav Vojta, Lída Baarová, Otomar Korbelář, Miroslav Sirotek, Jára Kohout, Slávka Rosenbergová, Věra Ferbasová.

Film Komediantská princezna režíruje Miroslav Cikán.

Film Komediantská princezna můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Komediantská princezna je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.