FB pixel TP pixel
The Commune
The Commune

Komuna

The Commune
Dánsko | 2016 | Drama | Rodinné vztahy | 111 minut

Thomas Vinterberg zasadil svůj film Komuna do poloviny 70. let, do prostředí akademického společenství na předměstí Kodaně. Hrdiny filmu jsou Erik (Ulrich Thomsen), Anna (Trine Dyrnholm) a jejich dcera Freja (Martha Sofie Wallstrom Hansen), kteří začnou uskutečňovat svůj sen o autentické komuně plné...

Thomas Vinterberg zasadil svůj film Komuna do poloviny 70. let, do prostředí akademického společenství na předměstí Kodaně. Hrdiny filmu jsou Erik (Ulrich Thomsen), Anna (Trine Dyrnholm) a jejich dcera Freja (Martha Sofie Wallstrom Hansen), kteří začnou uskutečňovat svůj sen o autentické komuně plné vzájemnosti a radovánek. Idea láskyplného a rodinného společenství pod střechou Erikova domu se ale začne rozpadat, když se do domu přistěhuje jeho milenka. Přežije ideál střet s realitou?

Hrají: Ulrich Thomsen, Trine Dyrholm, Helene Reingaard Neumann, Lars Ranthe, Julie Agnete Vang, Fares Fares, Magnus Millang

Režie: Thomas Vinterberg

IMDb  64 % Kinobox  66 %

Komuna online

Sledovat Komuna online můžeš na DaFilms, Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Komuna online, zda je ke stažení a zda má Komuna dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 26. 2. 2022
Půjčení za 65 Kč
Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Komuna zajímavosti

Tržby v českých kinech
58 222 Kč
Návštěvnost v českých kinech
914 diváků

Komuna recenze a hodnocení

Ve filmu Komuna hrají Ulrich Thomsen, Trine Dyrholm, Helene Reingaard Neumann, Lars Ranthe, Julie Agnete Vang, Fares Fares, Magnus Millang.

Film Komuna režíruje Thomas Vinterberg.

Film Komuna má 111 minut.

Film Komuna vidělo v českých kinech 914 diváků.

Film Komuna můžete vidět na DaFilms, Edison.

Film Komuna je online na DaFilms, Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.