FB pixel TP pixel
The Concert
The Concert

Koncert

The Concert
Francie | 2009 | Drama | Dramedy | 119 minut

Před třiceti lety byl Andrej Simoniovich Filipov, známý dirigent orchestru Bolšoje, vyhozen ze své pozice, protože se postavil za židovské hudebníky. Teď v divadle pouze uklízí. Při vytírání ředitelovy kanceláře se čirou náhodou dozví, že pařížský Chatelet Theater si přeje, aby současný orchestr zah...

Před třiceti lety byl Andrej Simoniovich Filipov, známý dirigent orchestru Bolšoje, vyhozen ze své pozice, protože se postavil za židovské hudebníky. Teď v divadle pouze uklízí. Při vytírání ředitelovy kanceláře se čirou náhodou dozví, že pařížský Chatelet Theater si přeje, aby současný orchestr zahrál v Paříži. Hlavou mu bleskne myšlenka, kterou se rozhodne uskutečnit. Do Paříže pojede on se svým orchestrem! S přítelem houslistou začnou kontaktovat bývalé kolegy. Jsou ti však schopni po třiceti letech znovu hrát?

Hrají: Lionel Abelanski, Dmitri Nazarov, Miou-Miou, Valeriy Barinov, Mélanie Laurent, François Berléand, Aleksey Guskov

Režie: Radu Mihaileanu

IMDb  76 % Kinobox  69 %

Koncert online

Sledovat Koncert online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Koncert online, zda je ke stažení a zda má Koncert dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 9. 7. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Koncert recenze a hodnocení

Ve filmu Koncert hrají Lionel Abelanski, Dmitri Nazarov, Miou-Miou, Valeriy Barinov, Mélanie Laurent, François Berléand, Aleksey Guskov.

Film Koncert režíruje Radu Mihaileanu.

Film Koncert má 119 minut.

Film Koncert můžete vidět na Edison.

Film Koncert je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.