FB pixel TP pixel
Conspiracy

Konference ve Wannsee

Conspiracy
USA | 2001 | Drama | Druhá světová válka | 96 minut

Píše se 20. leden 1942. Je mrazivý den, sněží a nikdo netuší, co se zanedlouho odehraje v domě u jezera Wannsee nedaleko Berlína. Major SS Adolf Eichmann osobně dohlíží na to, aby pohoštění i nápoje připravované pro skupinu očekávaných nacistických pohlavárů byly bez jediné chybičky. V limuzínách s ...

Píše se 20. leden 1942. Je mrazivý den, sněží a nikdo netuší, co se zanedlouho odehraje v domě u jezera Wannsee nedaleko Berlína. Major SS Adolf Eichmann osobně dohlíží na to, aby pohoštění i nápoje připravované pro skupinu očekávaných nacistických pohlavárů byly bez jediné chybičky. V limuzínách s osobními šoféry se postupně sjíždějí nejvýše postavení muži Třetí říše někteří v uniformách SS, jiní v oblecích vládních úředníků, další ve zcela nenápadném civilu. Posledním z patnácti pozvaných je Reinhard Heydrich obávaný šéf hitlerovské policie a říšský protektor. Už ve chvíli, kdy vkročí do vstupní haly, vzbuzuje mezi ostatními hosty zároveň obavy i respekt nejen proto, že má nejvyšší hodnost, ale zejména proto, že sám maršál Göring rozhodl, aby Heydrich svolal tuto tajnou schůzku a vyřešil na ní veškeré podrobnosti konečného řešení židovské otázky.

Hrají: Kenneth Branagh, Stanley Tucci, Colin Firth, Ian McNeice, Brendan Coyle

Režie: Frank Pierson

IMDb  76 % Kinobox  78 %

Konference ve Wannsee online

Sledovat Konference ve Wannsee online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Konference ve Wannsee online, zda je ke stažení a zda má Konference ve Wannsee dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 5. 2014
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Konference ve Wannsee novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Konference ve Wannsee, které najdeš na našem webu.

20 skvělých filmů, které jste na HBO GO přehlédli a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste na HBO GO přehlédli a je to chyba
06.07.2020 14:00:00 | Tipy na film

Jste ze záplavy filmů na streamovacích službách dokonale zmatení a při soustředění se na novinky máte pocit, že vám proklouzávají mezi prsty skvělé filmy, kterým se nedostává tolik propagace? Inu, jsme tu pro vás a máme tu 20 parádních filmů, které vám HBO samo nedoporučí, ale měli byste je vidět.

25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
16.03.2020 14:00:00 | Tipy na film

Řada z vás si při zmínce o HBO vzpomene na seriály jako Hra o trůny či Westworld. Dále pak na to, že HBO má velmi brzy novinky z kin i ve svém portfoliu. Filmy jsou pak často docela přehlíženou komoditou. A to je chyba. Tak proč to nyní nenapravit?

10 filmů, pokud se vám líbilo Marhoulovo Nabarvené ptáče
10 filmů, pokud se vám líbilo Marhoulovo Nabarvené ptáče
26.09.2019 | Tipy na film

Nový film Václava Marhoula, popisující hrůzy války pohledem malého chlapce, je dva týdny v kinech a má za sebou 50 000 diváků. Pokud se vám Nabarvené ptáče líbilo a chtěli byste vidět něco tematicky podobného, máme pro vás pár tipů.

Konference ve Wannsee recenze a hodnocení

Ve filmu Konference ve Wannsee hrají Kenneth Branagh, Stanley Tucci, Colin Firth, Ian McNeice, Brendan Coyle.

Film Konference ve Wannsee režíruje Frank Pierson.

Film Konference ve Wannsee má 96 minut.

Film Konference ve Wannsee můžete vidět na HBO Max.

Film Konference ve Wannsee je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.