FB pixel TP pixel
The Confidant
The Confidant

Konfident

The Confidant
Slovensko | 2012 | Drama | Komunismus | 108 minut

Hrdina filmu Konfident Adam pracuje po absolvování základní vojenské služby jako dispečer na sportovním letišti poblíž někdejší západní hranice Československa, kde prožívá i vojenskou invazi v srpnu 1968. Aniž si to tehdy sám uvědomí, právě tam začíná jeho dramatický příběh... Aby zachránil svou lás...

Hrdina filmu Konfident Adam pracuje po absolvování základní vojenské služby jako dispečer na sportovním letišti poblíž někdejší západní hranice Československa, kde prožívá i vojenskou invazi v srpnu 1968. Aniž si to tehdy sám uvědomí, právě tam začíná jeho dramatický příběh... Aby zachránil svou lásku Evu proti represím StB, podepíše „smlouvu s ďáblem“. Stane se profesionálním agentem, jehož prací je odposlouchávat lidi a shromažďovat na ně kompromitující materiály. Brzy ale zjistí, že i on je sledován. Když se pokouší najít odpověď na otázku proč, vrací ho pátrání do doby, kdy se stal na vojně svědkem vražedného rozkazu. Jeho tehdejší velitelé jsou dnes mocnými muži a Adamovo svědectví by bylo velmi nepohodlné. Dokáže Adam přežívat v atmosféře strachu a nejistoty, kde se nedá nikomu věřit? S rostoucími pochybnostmi sílí i jeho touha z toho temného labyrintu uniknout. Útěk však znamená být vždy o krok před nepřítelem. Bude na to mít Adam odvahu?

Hrají: Jiří Mádl, Ondřej Vetchý, Jan Budař, Michaela Majerníková, Arnošt Goldflam

Režie: Juraj Nvota

IMDb  62 % Kinobox  65 %

Konfident online

Sledovat Konfident online můžeš na České kino, HBO Max, Kinobox, Max, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Konfident online, zda je ke stažení a zda má Konfident dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kinobox
Kinobox
český dabing | HD kvalita | od 2. 6. 2023
Zdarma
Max
Max
HD kvalita | SD kvalita | od 17. 3. 2024
Předplatné za 219 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Konfident zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 328 959 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 882 diváků

Konfident recenze a hodnocení

Ve filmu Konfident hrají Jiří Mádl, Ondřej Vetchý, Jan Budař, Michaela Majerníková, Arnošt Goldflam.

Film Konfident režíruje Juraj Nvota.

Film Konfident má 108 minut.

Film Konfident vidělo v českých kinech 13 882 diváků.

Film Konfident můžete vidět na České kino, HBO Max, Kinobox, Max, Voyo.

Film Konfident je online na České kino, HBO Max, Kinobox, Max, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.