FB pixel TP pixel
Contraband

Kontraband

Contraband
USA | 2012 | Thrillery | Drogy | 109 minut

V Hollywoodu zavál drsný severský vítr. Jeden z nejtalentovanějších evropských režisérů současnosti, Islanďan Baltasar Kormákur, se rozhodl ukázat světu, jak v jeho pojetí vypadá nekompromisní thriller. Do hlavní role si vybral Marka Wahlberga, který má s tímhle žánrem letité zkušenosti (Odstřelovač...

V Hollywoodu zavál drsný severský vítr. Jeden z nejtalentovanějších evropských režisérů současnosti, Islanďan Baltasar Kormákur, se rozhodl ukázat světu, jak v jeho pojetí vypadá nekompromisní thriller. Do hlavní role si vybral Marka Wahlberga, který má s tímhle žánrem letité zkušenosti (Odstřelovač, Čtyři bratři). „Profesionální mstitel“ zde hraje Chrise Farradaye, spořádaného otce od rodiny, který se kdysi taky pohyboval za hranou zákona, když pašoval různé zboží ze Střední Ameriky do USA, ale dokázal včas odejít. Bohužel, mladší bratr jeho ženy (Kate Beckinsale) se rozhodl začít tam, kde Chris přestal. A protože nebyl zdaleka tak šikovný a ve strachu před šťárou nechal velkou pašovanou zásilku utopit v moři, jde po něm místní narkomafie v čele s bezohledným Briggsem (Giovanni Ribisi). Chris má vlastně jen dvě možnosti – buď nechá vlastního švagra odpravit, nebo se vrátí na místo činu a propašováním velmi problematické zásilky na americkou půdu jeho selhání odpracuje.

IMDb  64 %

Kontraband online

Sledovat Kontraband online můžeš na Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kontraband online, zda je ke stažení a zda má Kontraband dabing nebo titulky.

Rakuten
Rakuten
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 3. 2019
Půjčení za 59 Kč Nákup za 169 Kč

Kontraband obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kontraband, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kontraband postavy.

Kontraband zajímavosti

Rozpočet
25 000 000 $
Celosvětové tržby
96 262 212 $
Tržby v USA
66 528 000 $
Tržby v českých kinech
1 047 082 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 457 diváků

Kontraband recenze a hodnocení