FB pixel TP pixel
Daisies for the Lady of the Manor
Daisies for the Lady of the Manor

Kopretiny pro zámeckou paní

Daisies for the Lady of the Manor
Česko | 1981 | Komedie | Rodinné | 85 minut

Prázdninová komedie o holkách krásně praštěných. Patnáctiletá Kateřiná Krásná žije se svými rodiči - kastelány na hradě Krabonoši. Je "otrávená" pomyšlením, že stráví svoje prázdniny v neútulné pokladně hradu. její - podle jejího názoru - nudný život na Krabonoši je narušen příchodem studenta Petra,...

Prázdninová komedie o holkách krásně praštěných. Patnáctiletá Kateřiná Krásná žije se svými rodiči - kastelány na hradě Krabonoši. Je "otrávená" pomyšlením, že stráví svoje prázdniny v neútulné pokladně hradu. její - podle jejího názoru - nudný život na Krabonoši je narušen příchodem studenta Petra, který by měl na hradě dělat průvodce. Katka se do něj zamiluje a marně se snaží upoutat jeho pozornost a to opravdu všemi způsoby, dokonce i fingovanou krádeží vzácných korbelíků z hradní sbírky. Katka má sice průšvih, ale ten konečně přiměje Petra, aby si jí všiml.

IMDb  65 %

Kopretiny pro zámeckou paní online

Sledovat Kopretiny pro zámeckou paní online můžeš na České kino, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kopretiny pro zámeckou paní online, zda je ke stažení a zda má Kopretiny pro zámeckou paní dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 26. 9. 2022
Cena nezjištěna

Kopretiny pro zámeckou paní obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kopretiny pro zámeckou paní, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kopretiny pro zámeckou paní postavy.

Kopretiny pro zámeckou paní recenze a hodnocení

Tvůj názor na Kopretiny pro zámeckou paní?

Ve filmu Kopretiny pro zámeckou paní hrají Sylva Julinová, Jan Hartl, František Husák, Zdena Hadrbolcová, Tomáš Vacek, Pavel Kříž, Eva Holubová.

Film Kopretiny pro zámeckou paní režíruje Josef Pinkava.

Film Kopretiny pro zámeckou paní má 85 minut.

Film Kopretiny pro zámeckou paní můžete vidět na České kino, Starmax, Voyo.

Film Kopretiny pro zámeckou paní je online na České kino, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.