FB pixel TP pixel
Kouzelné dobrodružství
Kouzelné dobrodružství

Kouzelné dobrodružství

Kouzelné dobrodružství
Česko | 1983 | Dobrodružné filmy | Pro kluky

Film Kouzelné dobrodružství vznikl na motivy stejnojmenného díla Alaina-Fourniera, francouzského prozaika, působícího na počátku minulého století. Scenáristé Josef Hanzlík a Antonín Kachlík přenesli děj románu z Francie na území Rakouska-Uherska před první světovou válkou. Vypráví příběh přátelství ...

Film Kouzelné dobrodružství vznikl na motivy stejnojmenného díla Alaina-Fourniera, francouzského prozaika, působícího na počátku minulého století. Scenáristé Josef Hanzlík a Antonín Kachlík přenesli děj románu z Francie na území Rakouska-Uherska před první světovou válkou. Vypráví příběh přátelství gymnazistů Františka a Gustava, které se během let vytrácí, stejně jako vzpomínka na kouzelný, téměř snový zážitek...

Hrají: David Prachař, Ivan Gogál, Julie Jurištová, Ondřej Pavelka, Jan Fišar, Zdeněk Řehoř, Alexej Gsöllhofer

Režie: Antonín Kachlík

IMDb  55 % Kinobox  62 %

Kouzelné dobrodružství online

Sledovat Kouzelné dobrodružství online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kouzelné dobrodružství online, zda je ke stažení a zda má Kouzelné dobrodružství dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 30. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kouzelné dobrodružství recenze a hodnocení

Tvůj názor na Kouzelné dobrodružství?

Ve filmu Kouzelné dobrodružství hrají David Prachař, Ivan Gogál, Julie Jurištová, Ondřej Pavelka, Jan Fišar, Zdeněk Řehoř, Alexej Gsöllhofer.

Film Kouzelné dobrodružství režíruje Antonín Kachlík.

Film Kouzelné dobrodružství můžete vidět na Voyo.

Film Kouzelné dobrodružství je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.