FB pixel TP pixel
Kouzelník Žito
Kouzelník Žito

Kouzelník Žito

Kouzelník Žito
Česko | 2018 | Pohádky | Kouzelníci

Velká výpravná pohádka o chlapci, jehož touha napravovat lidskou špatnost byla silnější než moc samotného pekla... Kořenářka Apolena nalezne v žitném lánu odložené novorozeně. Vezme ho k sobě a dá mu jméno Žito. Ten vyroste v mladíka s citem pro právo a čest, a proto - než by sloužil u krále jako vý...

Velká výpravná pohádka o chlapci, jehož touha napravovat lidskou špatnost byla silnější než moc samotného pekla... Kořenářka Apolena nalezne v žitném lánu odložené novorozeně. Vezme ho k sobě a dá mu jméno Žito. Ten vyroste v mladíka s citem pro právo a čest, a proto - než by sloužil u krále jako výběrčí daní a zrazoval tak svou spravedlivou povahu - skončí v jeho stájích. Tam se seznámí s královou schovankou, princeznou Adélkou. Kromě princezny najde ale v Žitovi zalíbení také čertice Filištína, která se rozhodne získat jej stůj co stůj. Nabídne mu proto bohatství a moc, ovšem nic z toho by nenabyl poctivou cestou. Navíc, na vysněnou Adélku si začne myslet i králův správce Neklan. Odolá Žito svodům a nástrahám pekla? I přes to, že by to znamenalo nebezpečí pro Apolenu s Adélkou?

Hrají: Denis Šafařík, Tatiana Vilhelmová, Anna Kadeřávková, Jiřina Bohdalová, Pavel Kříž, Pavel Liška, Petr Kostka

Režie: Zdeněk Zelenka

IMDb  36 % Kinobox  26 %
Voyo
Pohádky na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Kouzelník Žito online

Kouzelník Žito online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kouzelník Žito recenze a hodnocení

Ve filmu Kouzelník Žito hrají Denis Šafařík, Tatiana Vilhelmová, Anna Kadeřávková, Jiřina Bohdalová, Pavel Kříž, Pavel Liška, Petr Kostka.

Film Kouzelník Žito režíruje Zdeněk Zelenka.

Film Kouzelník Žito není zatím nikde online.

Film Kouzelník Žito není zatím kde sledovat.