FB pixel TP pixel
Kouzla králů
Kouzla králů

Kouzla králů

Kouzla králů
Česko | 2008 | Pohádky | Čarodějové

Na zámku Žleby a na hradě Kost natáčel Zdeněk Zelenka pohádku "Kouzla králů" a rozehrál svůj pohádkový příběh ve dvou královstvích. V tom prvním vládne zlý král Vladan, který svými dobyvačnými válkami sužuje celou zemi. Druhé království je ukryto za velikým jezerem, panuje tu hodný král Dobromil a l...

Na zámku Žleby a na hradě Kost natáčel Zdeněk Zelenka pohádku "Kouzla králů" a rozehrál svůj pohádkový příběh ve dvou královstvích. V tom prvním vládne zlý král Vladan, který svými dobyvačnými válkami sužuje celou zemi. Druhé království je ukryto za velikým jezerem, panuje tu hodný král Dobromil a lidé se tu mají jako v pohádce. Nedotknutelnost tohoto království prý zaručuje kouzlo skryté ve vzácném šperku, rubínovém srdci. A právě o ně začne usilovat královna ohně, která touží zvítězit ve věčném sporu se svou sestrou královnou vod. Aby přinutila krále vzdát se srdce, začaruje jeho dceru Marianu v ohnivý plamen. Protože žádný z mladíků Dobromilova království nemá dost odvahy, aby Marianu vysvobodil, Dobromil se pomocí kouzelného prstenu přenese do Vladanovy říše, aby tam našel nějakého statečného mládence. A jednoho skutečně objeví: jmenuje se Tadeáš, má pro strach uděláno a navíc ho nikdy neopouští dobrá nálada. Tadeáš princeznu skutečně vysvobodí, a jak se dalo čekat, líbí se nejen ona jemu, ale i on jí. Ale radost z vítězství nad královnou ohně netrvá dlouho. Když se Tadeáš vrací domů pro své rodiče, aby je přivedl na svatbu, čekají na něj královi vojáci, hladomorna a navíc přijde o kouzelný prsten, jediný způsob, jak se dostat zpátky ke své milované Marianě. A královna ohně se svým novým spojencem už mají připravený plán, který má umožnit Vladanovi ovládnout celou Dobromilovu říši a jí konečně získat vytoužený šperk. Jenže Tadeáš se nevzdává.

Hrají: Martin Kraus, Petra Tenorová, Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Michal Slaný, Jitka Schneiderová, Simona Postlerová

Režie: Zdeněk Zelenka

IMDb  51 % Kinobox  56 %

Kouzla králů online

Sledovat Kouzla králů online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kouzla králů online, zda je ke stažení a zda má Kouzla králů dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 24. 12. 2008
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kouzla králů recenze a hodnocení

Ve filmu Kouzla králů hrají Martin Kraus, Petra Tenorová, Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Michal Slaný, Jitka Schneiderová, Simona Postlerová.

Film Kouzla králů režíruje Zdeněk Zelenka.

Film Kouzla králů můžete vidět na iVysílání.

Film Kouzla králů je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.