FB pixel TP pixel
Magic in the Moonlight

Kouzlo měsíčního svitu

Magic in the Moonlight
USA | 2014 | Romantické filmy | Romantická komedie | 97 minut

Děj této romantické komedie se odehrává v jižní Francii v roce 1920. Nádherné vily na pobřeží Côte d'Azur, jazz kluby a módní místa pro bohaté jsou kulisou tohoto filmu. Stanley (Colin Firth) - alias Wei Ling Soo - je britský kouzelník a mistr iluzionista, který je povolán do Francie na žádost a...

Děj této romantické komedie se odehrává v jižní Francii v roce 1920. Nádherné vily na pobřeží Côte d'Azur, jazz kluby a módní místa pro bohaté jsou kulisou tohoto filmu. Stanley (Colin Firth) - alias Wei Ling Soo - je britský kouzelník a mistr iluzionista, který je povolán do Francie na žádost aristokratické rodiny, aby odhalil možný podvod. Sophie (Emma Stone), jako možné falešné spirituální medium, je objektem jeho zkoumání. Je pravděpodobné, že táto tajemná a krásna žena využívá přízeň bohaté rodiny. Nicméně komplikace nastanou, když se náš \detektiv\ do ní bezhlavě zamiluje.\r (Home Classic Entertainment)

IMDb  66 %

Kouzlo měsíčního svitu online

Sledovat Kouzlo měsíčního svitu online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kouzlo měsíčního svitu online, zda je ke stažení a zda má Kouzlo měsíčního svitu dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 2. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč

Kouzlo měsíčního svitu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kouzlo měsíčního svitu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kouzlo měsíčního svitu postavy.

Kouzlo měsíčního svitu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Kouzlo měsíčního svitu, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Francii
10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Francii
20.06.2018 | Tipy na film

Přemýšlíte, kam v létě vyrazit na dovolenou? A co takhle Francie? I kdybyste nakonec do letadla do Paříže nebo na slunnou riviéru nenasedli, vždycky si můžete pustit tuto desítku filmů, která vás do Francie alespoň na pár hodin pocitově přenese. Jen nezapomeňte na dobré víno, sýr a nějaký ten croissant, ať je zážitek kompletní. Pokud na hlavu nasadíte baret, máte vyhráno. Voila!

Kouzlo měsíčního svitu zajímavosti

Celosvětové tržby
51 029 361 $
Tržby v USA
10 539 326 $
Tržby v českých kinech
4 136 689 Kč
Návštěvnost v českých kinech
33 500 diváků

Kouzlo měsíčního svitu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Kouzlo měsíčního svitu?

Ve filmu Kouzlo měsíčního svitu hrají Colin Firth, Emma Stone, Hamish Linklater, Marcia Gay Harden, Jacki Weaver, Erica Leerhsen, Simon McBurney.

Film Kouzlo měsíčního svitu režíruje Woody Allen.

Film Kouzlo měsíčního svitu má 97 minut.

Film Kouzlo měsíčního svitu vidělo v českých kinech 33 500 diváků.

Film Kouzlo měsíčního svitu můžete vidět na Filmbox+.

Film Kouzlo měsíčního svitu je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.