FB pixel TP pixel
Kozy léčí
Kozy léčí

Kozy léčí

Kozy léčí
Česko | 2017 | Komedie | Psychologické

Nový televizní film z cyklu, ve kterém vždy půjde o složitý osud výrazné ženské osobnosti. Pod názvem Holky šikovný vzniknou příběhy, na nichž se budou významně podílet ženy – scenáristky, dramaturgyně, režisérky, herečky. Zuzana Stivínová v hlavní roli tohoto televizního filmu bojuje s nebezpečnou ...

Nový televizní film z cyklu, ve kterém vždy půjde o složitý osud výrazné ženské osobnosti. Pod názvem Holky šikovný vzniknou příběhy, na nichž se budou významně podílet ženy – scenáristky, dramaturgyně, režisérky, herečky. Zuzana Stivínová v hlavní roli tohoto televizního filmu bojuje s nebezpečnou nemocí. S celou rodinou odejde na venkov pěstovat kozy a změnit životosprávu. Velkým vzorem je pro ni stará paní, výrazná venkovská autorita, která ji přesvědčí, že právě kozí mléko jí nejvíc pomůže.

Kozy léčí obsazení

Herci: Zuzana Stivínová, Igor Chmela, Igor Chmela, Johanna Tesařová, Lubor Šplíchal, Jana Plodková, Norbert Lichý

IMDb  60 % Kinobox  60 % Kozy léčí CSFD 56 %

Kozy léčí online

Sledovat Kozy léčí online CZ můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kozy léčí online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Kozy léčí dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 8. 12. 2017
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kozy léčí recenze a hodnocení

Ve filmu Kozy léčí hrají Zuzana Stivínová, Igor Chmela, Igor Chmela, Johanna Tesařová, Lubor Šplíchal, Jana Plodková, Norbert Lichý.

Film Kozy léčí režíruje .

Film Kozy léčí můžete vidět na iVysílání.

Film Kozy léčí je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.