FB pixel TP pixel
Krabat
Krabat

Krabat: Čarodějův učeň

Krabat
Německo | 2008 | Fantasy filmy | Čarodějové | 120 minut

Veden vnitřním hlasem, ocitá se čtrnáctiletý sirotek Krabat uprostřed zmatků třicetileté války u vrat mlýnice. Když mu mlynář pochmurného vzezření otvírá dveře domu, čeká ho tam již skupina mlčenlivých postav. Mistr uvítá nově příchozího se slovy: „To je Krabat. Až absolvuje zkušební lhůtu, stane se...

Veden vnitřním hlasem, ocitá se čtrnáctiletý sirotek Krabat uprostřed zmatků třicetileté války u vrat mlýnice. Když mu mlynář pochmurného vzezření otvírá dveře domu, čeká ho tam již skupina mlčenlivých postav. Mistr uvítá nově příchozího se slovy: „To je Krabat. Až absolvuje zkušební lhůtu, stane se jedním z vás“. Jemu však tato mistrova věta zní v uších jako hrozba. Všední den v mlýnici znamená pro Krabata tvrdou práci pod dohledem přísného a nesmlouvavého Mistra. Jen tovaryš Tonda pomáhá Krabatovi přestát první měsíce v mlýnici a Krabat brzy poznává její tajemství: Ocitl se v kouzelnické škole, ve které se dvanáct tovaryšů učí umění černé magie… Děsuplná romantická pohádka o kouzelnickém učni Krabatovi se postupně odhaluje jako příliš pochmurná a morbidní pro malé děti. Dlouhá léta po překrásném českém animovaném snímku Karla Zemana Čarodějův učeň podle románu Otfrieda Preußlera Krabat (1971), přichází Marco Kreuzpaintner s jeho hranou adaptací. Napínavý snímek s Davidem Krossem a Danielem Brühlem v hlavních rolích Krabata a Tondy byl v roce 2009 nominován na Německou filmovou cenu.

Hrají: David Kross, Daniel Brühl, Robert Stadlober, Hanno Koffler, Christian Redl, Paula Kalenberg, Anna Thalbach

Režie: Marco Kreuzpaintner

IMDb  61 % Kinobox  60 %

Krabat: Čarodějův učeň online

Sledovat Krabat: Čarodějův učeň online můžeš na Kinobox, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krabat: Čarodějův učeň online, zda je ke stažení a zda má Krabat: Čarodějův učeň dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | HD kvalita | od 5. 6. 2023
Zdarma
Rakuten
Rakuten
HD kvalita | SD kvalita | od 6. 3. 2022
Půjčení za 159 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 179 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krabat: Čarodějův učeň recenze a hodnocení

Tvůj názor na Krabat: Čarodějův učeň?

Ve filmu Krabat: Čarodějův učeň hrají David Kross, Daniel Brühl, Robert Stadlober, Hanno Koffler, Christian Redl, Paula Kalenberg, Anna Thalbach.

Film Krabat: Čarodějův učeň režíruje Marco Kreuzpaintner.

Film Krabat: Čarodějův učeň má 120 minut.

Film Krabat: Čarodějův učeň můžete vidět na Kinobox, Rakuten.

Film Krabat: Čarodějův učeň je online na Kinobox, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.