FB pixel TP pixel
Walking Tall
Walking Tall

Kráčející skála

Walking Tall
USA | 2004 | Walking Tall | Akční filmy | Akční hrdinové | 86 minut

Bývalý člen zvláštních jednotek americké armády Chris Vaughn (The Rock) se vrací do rodného města. Neplánuje nic víc než klidný život v místech, kde vyrůstal, pomoc stárnoucímu otci a obnovení dávných vztahů, které - jak doufá - svým odchodem do velkého světa úplně nezpřetrhal. Kdysi tak idylické ve...

Bývalý člen zvláštních jednotek americké armády Chris Vaughn (The Rock) se vrací do rodného města. Neplánuje nic víc než klidný život v místech, kde vyrůstal, pomoc stárnoucímu otci a obnovení dávných vztahů, které - jak doufá - svým odchodem do velkého světa úplně nezpřetrhal. Kdysi tak idylické venkovské městečko však nachází drasticky změněné: v ulicích vládne násilí a drogy. Chris brzy zjišťuje, že ohniskem nákazy je místní casino, jehož nečestný šéf a jeho pohůnci městečko korumpují. Jednou z jejich obětí je i Chrisova bývalá přítelkyně, která v casinu pracuje jako tanečnice. S roztrpčeným a pomstychtivým rodákem se do městečka vrací zákon. Na to, aby dal Chris věci znovu do pořádku, bude - spíš než znalosti paragrafů potřebovat svůj tvrdý vojenský výcvik a partu odhodlaných spřízněných duší.

Hrají: Dwayne Johnson, Johnny Knoxville, Neal McDonough, Kristen Wilson, Cobie Smulders, Michael Bowen, Ashley Scott

Režie: Kevin Bray

IMDb  63 % Kinobox  63 %

Kráčející skála online

Sledovat Kráčející skála online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kráčející skála online, zda je ke stažení a zda má Kráčející skála dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Nákup za 129 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kráčející skála zajímavosti

Rozpočet
46 000 000 $
Celosvětové tržby
57 223 890 $
Tržby v USA
46 437 717 $
Tržby v českých kinech
3 065 230 Kč
Návštěvnost v českých kinech
32 015 diváků

Kráčející skála recenze a hodnocení

Ve filmu Kráčející skála hrají Dwayne Johnson, Johnny Knoxville, Neal McDonough, Kristen Wilson, Cobie Smulders, Michael Bowen, Ashley Scott.

Film Kráčející skála režíruje Kevin Bray.

Film Kráčející skála má 86 minut.

Film Kráčející skála měl rozpočet 46 000 000 $.

Film Kráčející skála vidělo v českých kinech 32 015 diváků.

Film Kráčející skála můžete vidět na iTunes.

Film Kráčející skála je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.