FB pixel TP pixel
Landscape with Furniture

Krajina s nábytkem

Landscape with Furniture
Česko | 1987 | Drama | Vztahy | 92 minut

Bezstarostný konzervatorista (Vladimír Javorský) si přes prázdniny přivydělává jako pošťák. Během roznášek dopisů a časopisů flirtuje s dívkami a seznámí se s rozháraným malířem (Petr Čepek). Po náhodném milostném zážitku s Evou (Yvetta Kornová), jež se stará o děti na blízkém táboře, se vrací do Pr...

Bezstarostný konzervatorista (Vladimír Javorský) si přes prázdniny přivydělává jako pošťák. Během roznášek dopisů a časopisů flirtuje s dívkami a seznámí se s rozháraným malířem (Petr Čepek). Po náhodném milostném zážitku s Evou (Yvetta Kornová), jež se stará o děti na blízkém táboře, se vrací do Prahy a pokračuje ve studiích. Jednoho dne mu ale Evina kamarádka oznámí, že jeho letní známost s ním čeká dítě. Zdeněk se musí rozhodnout, zda přijme otcovskou roli. Po porodu se navíc dozví, že dítě není jeho...

Hrají: Vladimír Javorský, Yvetta Kornová, Petr Čepek, Marcela Martínková, Eugen Jegorov, Evald Schorm, Evald Schorm

Režie: Karel Smyczek

IMDb  71 % Kinobox  69 %

Krajina s nábytkem online

Sledovat Krajina s nábytkem online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krajina s nábytkem online, zda je ke stažení a zda má Krajina s nábytkem dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 4. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krajina s nábytkem recenze a hodnocení

Ve filmu Krajina s nábytkem hrají Vladimír Javorský, Yvetta Kornová, Petr Čepek, Marcela Martínková, Eugen Jegorov, Evald Schorm, Evald Schorm.

Film Krajina s nábytkem režíruje Karel Smyczek.

Film Krajina s nábytkem má 92 minut.

Film Krajina s nábytkem můžete vidět na Voyo.

Film Krajina s nábytkem je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.