FB pixel TP pixel
The Fisher King

Král rybář

The Fisher King
USA | 1991 | Drama | Psychologické | 137 minut

Arogantní a sobecký rozhlasový dj Jack Lucas se dostane do těžké deprese, když zjistí, že nepřímo zavinil smrt několika lidí. Jednou je u Manhattanského mostu zachráněn Parrym, bývalým profesorem historie, který živoří na pokraji společnosti. Parry je svých představách ohrožován Rudým rytířem a snaž...

Arogantní a sobecký rozhlasový dj Jack Lucas se dostane do těžké deprese, když zjistí, že nepřímo zavinil smrt několika lidí. Jednou je u Manhattanského mostu zachráněn Parrym, bývalým profesorem historie, který živoří na pokraji společnosti. Parry je svých představách ohrožován Rudým rytířem a snaží se přesvědčit Jacka, že jeho úkolem je získat Svatý Grál, schovaný v domě miliardáře Carmichaela. Když Jack zjistí, že Parryho manželka byla mezi obětmi jeho činu, snaží se bývalému profesorovi pomoci. Seznámí nesmělého Parryho s dívkou jeho snů, osamělou sekretářkou Lydií. Po první schůzce s Lydií je Parry přepaden několika násilníky a končí v nemocnici. Jack navštíví Parryho v nemocnici a nalezne ho v katatonickém stavu. Jediný způsob, jak ho zachránit, je přinést mu Svatý Grál.

Hrají: Jeff Bridges, Robin Williams, Mercedes Ruehl, Amanda Plummer, Michael Jeter, Lara Harris, Kathy Najimy

Režie: Terry Gilliam

IMDb  76 % Kinobox  78 %

Král rybář online

Sledovat Král rybář online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Král rybář online, zda je ke stažení a zda má Král rybář dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Král rybář recenze a hodnocení

Ve filmu Král rybář hrají Jeff Bridges, Robin Williams, Mercedes Ruehl, Amanda Plummer, Michael Jeter, Lara Harris, Kathy Najimy.

Film Král rybář režíruje Terry Gilliam.

Film Král rybář má 137 minut.

Film Král rybář můžete vidět na iTunes.

Film Král rybář je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.