FB pixel TP pixel
Rabbit Hole
Rabbit Hole

Králičí nora

Rabbit Hole
USA | 2010 | Drama | Psychologické | 91 minut

Králičí nora je živý, nadějný, upřímný a neočekávaně vtipný portrét rodiny, hledající, co vše je možné i v nejnemožnějších situacích. Becca a Howie Corbettovi (Nicole Kodman a Aaron Eckhart) se snaží, po po probuzení se z nedávné šokující ztráty, vrátit ke svému běžnému každodennímu životu. Ještě př...

Králičí nora je živý, nadějný, upřímný a neočekávaně vtipný portrét rodiny, hledající, co vše je možné i v nejnemožnějších situacích. Becca a Howie Corbettovi (Nicole Kodman a Aaron Eckhart) se snaží, po po probuzení se z nedávné šokující ztráty, vrátit ke svému běžnému každodennímu životu. Ještě před osmi měsíci byli šťastnou maloměstskou rodinou se vším, co chtěli. Nyní jsou lapeni v bludišti vzpomínek, v bludišti touhy, viny, obviňování sami sebe, sarkasmu a emocí, z nichž nelze uniknout. Když se Becca smíří s bolestivou ztrátou, Howie pocítí úlevu.Změny vyústí v náhlé nečekané okamžiky. Becca se váhavě svěřuje své tvrdohlavé milující matce a tajně hledá mladíka, zapletenehé do nehody, která všechno změnila. Během toho nachází Howie útěchu v náruči jiné ženy.I přesto, že je jejich život naruby, snaží se najít cestu zpět k životu plnému krásy, smíchu a štěstí. Výsledkem cesty je pohled do života dvou lidí, kteří se znovu učí poznávat jeden druhého a žít ve světě, který je otočený vzhůru nohama.

IMDb  70 %

Králičí nora online

Sledovat Králičí nora online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Králičí nora online, zda je ke stažení a zda má Králičí nora dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Králičí nora obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Králičí nora, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Králičí nora postavy.

Králičí nora zajímavosti

Králičí nora recenze a hodnocení