FB pixel TP pixel
The Other Boleyn Girl

Králova přízeň

The Other Boleyn Girl
Velká Británie | 2008 | Historické filmy | Králové a královny | 115 minut

Historické výpravné drama Králova přízeň se odehrává na dvoře Jindřicha VIII. Zrada i milostné vztahy se objevují na pozadí rozhodující události, která odstartovala anglickou reformaci. Strhující příběh plný lásky, touhy a intrik vypráví o vztahu dvou sester, Anny a Mary Boleynových, které bojují o ...

Historické výpravné drama Králova přízeň se odehrává na dvoře Jindřicha VIII. Zrada i milostné vztahy se objevují na pozadí rozhodující události, která odstartovala anglickou reformaci. Strhující příběh plný lásky, touhy a intrik vypráví o vztahu dvou sester, Anny a Mary Boleynových, které bojují o přízeň krále. Jeden z dalších úspěšných filmů od scénáristy filmu Poslední skotský král v hlavní roli s Forestem Whitakerem a Jamesem McAvoyem.

IMDb  67 %

Králova přízeň online

Sledovat Králova přízeň online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Králova přízeň online, zda je ke stažení a zda má Králova přízeň dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 11. 2016
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 290 Kč nebo 330 Kč (HD)

Králova přízeň obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Králova přízeň, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Králova přízeň postavy.

Králova přízeň zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Celosvětové tržby
77 713 866 $
Tržby v USA
26 814 957 $
Tržby v českých kinech
2 362 248 Kč
Návštěvnost v českých kinech
21 541 diváků

Králova přízeň recenze a hodnocení

Ve filmu Králova přízeň hrají Natalie Portman, Eric Bana, Kristin Scott Thomas, Mark Rylance, Ana Torrent, Eddie Redmayne, Benedict Cumberbatch.

Film Králova přízeň režíruje Justin Chadwick.

Film Králova přízeň má 115 minut.

Film Králova přízeň měl rozpočet 35 000 000 $.

Film Králova přízeň vidělo v českých kinech 21 541 diváků.

Film Králova přízeň můžete vidět na Google Play.

Film Králova přízeň je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.