FB pixel TP pixel
A Little Chaos
A Little Chaos

Králova zahradnice

A Little Chaos
Velká Británie | 2015 | Romantické filmy | Vztahy | 117 minut

Kate Winslet jako emancipovaná zahradnice Sabine De Barra je povolána do Versailles, aby pro krále Francie vytvořila zahrady dosud nevídané nádhery. Pro pobyt u dvora krále Slunce jsou ale potřeba hodně ostré lokty. Kate v roli Sabine musí obstát nejen jako profesionálka, která navrhne zahrady obdiv...

Kate Winslet jako emancipovaná zahradnice Sabine De Barra je povolána do Versailles, aby pro krále Francie vytvořila zahrady dosud nevídané nádhery. Pro pobyt u dvora krále Slunce jsou ale potřeba hodně ostré lokty. Kate v roli Sabine musí obstát nejen jako profesionálka, která navrhne zahrady obdivované celým světem. Musí obstát i jako žena, která skrývá tajemství z minulosti. A jako vášnivá a emocionální bytost, která svou upřímností vnese do Versailles nebývalý rozruch a rozpoutá vlnu se zvláštní vlastností. Vlnu, jež umí smést toho, kdo ji rozpoutal.

IMDb  64 % CSFD  62 %

Králova zahradnice online

Sledovat Králova zahradnice online můžeš na iTunes, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Králova zahradnice online, zda je ke stažení a zda má Králova zahradnice dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 1. 2023
Půjčení za 39 Kč Nákup za 89 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Králova zahradnice obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Králova zahradnice, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Králova zahradnice postavy.

Králova zahradnice zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 199 306 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 396 diváků

Králova zahradnice recenze a hodnocení

Ve filmu Králova zahradnice hrají Kate Winslet, Alan Rickman, Stanley Tucci, Matthias Schoenaerts, Jennifer Ehle, Helen McCrory, Steven Waddington.

Film Králova zahradnice režíruje Alan Rickman.

Film Králova zahradnice má 117 minut.

Film Králova zahradnice vidělo v českých kinech 19 396 diváků.

Film Králova zahradnice můžete vidět na iTunes, Starmax, Voyo.

Film Králova zahradnice je online na iTunes, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.