FB pixel TP pixel
A Little Chaos
A Little Chaos

Králova zahradnice

A Little Chaos
Velká Británie | 2015 | Romantické filmy | Zakázaná láska | 117 minut

Kate Winslet jako emancipovaná zahradnice Sabine De Barra je povolána do Versailles, aby pro krále Francie vytvořila zahrady dosud nevídané nádhery. Pro pobyt u dvora krále Slunce jsou ale potřeba hodně ostré lokty. Kate v roli Sabine musí obstát nejen jako profesionálka, která navrhne zahrady obdiv...

Kate Winslet jako emancipovaná zahradnice Sabine De Barra je povolána do Versailles, aby pro krále Francie vytvořila zahrady dosud nevídané nádhery. Pro pobyt u dvora krále Slunce jsou ale potřeba hodně ostré lokty. Kate v roli Sabine musí obstát nejen jako profesionálka, která navrhne zahrady obdivované celým světem. Musí obstát i jako žena, která skrývá tajemství z minulosti. A jako vášnivá a emocionální bytost, která svou upřímností vnese do Versailles nebývalý rozruch a rozpoutá vlnu se zvláštní vlastností. Vlnu, jež umí smést toho, kdo ji rozpoutal.

Hrají: Kate Winslet, Matthias Schoenaerts, Alan Rickman, Stanley Tucci, Helen McCrory, Steven Waddington, Jennifer Ehle, Rupert Penry-Jones, Adrian Schiller, Paula Paul, Danny Webb

Režie: Alan Rickman

IMDb  65 % Kinobox  63 %

Králova zahradnice online

Sledovat Králova zahradnice online můžeš na iTunes, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Králova zahradnice online, zda je ke stažení a zda má Králova zahradnice dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 3. 2023
Půjčení za 39 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč nebo 129 Kč (HD)
Prima Plus
Prima Plus
od 28. 2. 2024
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Králova zahradnice zajímavosti

Celosvětové tržby
10 084 623 $
Tržby v USA
558 173 $
Tržby v českých kinech
2 199 306 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 396 diváků

Králova zahradnice recenze a hodnocení

Ve filmu Králova zahradnice hrají Kate Winslet, Matthias Schoenaerts, Alan Rickman, Stanley Tucci, Helen McCrory, Steven Waddington, Jennifer Ehle, Rupert Penry-Jones, Adrian Schiller, Paula Paul, Danny Webb.

Film Králova zahradnice režíruje Alan Rickman.

Film Králova zahradnice má 117 minut.

Film Králova zahradnice vidělo v českých kinech 19 396 diváků.

Film Králova zahradnice můžete vidět na iTunes, Prima Plus, Voyo.

Film Králova zahradnice je online na iTunes, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.