FB pixel TP pixel
The Kings of Mykonos

Králové ostrova Mykonos

The Kings of Mykonos
Austrálie | 2010 | The Wog Boy | Sci-fi filmy | 97 minut

Vše, co Steve vlastnil, zabavila policie - a to vše jen proto, že uvěřil podezřelému Tonymu "Jugoslávci". Frank se mezitím stále nevzpamatoval z bouřlivého rozvodu, po kterém úplně ztratil jakýkoliv vztah se ženami - a k ženám. Jenže přesně v momentě, kdy si oba sáhnou na dno, Steve zdědí pláž na tu...

Vše, co Steve vlastnil, zabavila policie - a to vše jen proto, že uvěřil podezřelému Tonymu "Jugoslávci". Frank se mezitím stále nevzpamatoval z bouřlivého rozvodu, po kterém úplně ztratil jakýkoliv vztah se ženami - a k ženám. Jenže přesně v momentě, kdy si oba sáhnou na dno, Steve zdědí pláž na turisticky vyhlášeném řeckém ostrově Mykonos od strýce, kterého nikdy nepotkal - pláž, která má obrovskou hodnotu. Je tu jen jeden zádrhel - pokud nezaplatí milion na dědické dani, o všechno přijde. Vyzraje Steve na Řeky? Vrátí se Frankovi jeho "balící" schopnosti? Jedna věc je jistá - na ostrově Mykonos někdy život znamená pláž!"

IMDb  46 %
Voyo
Sci-fi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Králové ostrova Mykonos online

Králové ostrova Mykonos online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Králové ostrova Mykonos obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Králové ostrova Mykonos, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Králové ostrova Mykonos postavy.

Králové ostrova Mykonos recenze a hodnocení

Tvůj názor na Králové ostrova Mykonos?