FB pixel TP pixel
The Girl King
The Girl King

Královna Kristýna

The Girl King
Finsko | 2015 | Historické filmy | Králové a královny | 106 minut

Příběh švédské královny Kristýny, která nastoupila na trůn ve věku šesti let, je portrétem extravagantní mladé ženy, jež se vzpírala tradici i konvencím a mimoděk změnila běh dějin. Mladá žena vzdorující konzervativním silám bránícím pokroku je rozkročena mezi rozumem a citem, mezi kvalitním moderní...

Příběh švédské královny Kristýny, která nastoupila na trůn ve věku šesti let, je portrétem extravagantní mladé ženy, jež se vzpírala tradici i konvencím a mimoděk změnila běh dějin. Mladá žena vzdorující konzervativním silám bránícím pokroku je rozkročena mezi rozumem a citem, mezi kvalitním moderním vzděláním a anachronickým světem státnických povinností – mezi brilancí své mysli a nesrozumitelnými touhami svého těla.

IMDb  59 % CSFD  55 %

Královna Kristýna online

Sledovat Královna Kristýna online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Královna Kristýna online, zda je ke stažení a zda má Královna Kristýna dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Předplatné za 155 Kč

Královna Kristýna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Královna Kristýna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Královna Kristýna postavy.

Královna Kristýna recenze a hodnocení