FB pixel TP pixel
The Girl King
The Girl King

Královna Kristýna

The Girl King
Finsko | 2015 | Historické filmy | Králové a královny | 106 minut

Příběh švédské královny Kristýny, která nastoupila na trůn ve věku šesti let, je portrétem extravagantní mladé ženy, jež se vzpírala tradici i konvencím a mimoděk změnila běh dějin. Mladá žena vzdorující konzervativním silám bránícím pokroku je rozkročena mezi rozumem a citem, mezi kvalitním moderní...

Příběh švédské královny Kristýny, která nastoupila na trůn ve věku šesti let, je portrétem extravagantní mladé ženy, jež se vzpírala tradici i konvencím a mimoděk změnila běh dějin. Mladá žena vzdorující konzervativním silám bránícím pokroku je rozkročena mezi rozumem a citem, mezi kvalitním moderním vzděláním a anachronickým světem státnických povinností – mezi brilancí své mysli a nesrozumitelnými touhami svého těla.

Hrají: Malin Buska, Sarah Gadon, Michael Nyqvist, Lucas Bryant, Laura Birn, Hippolyte Girardot, Peter Lohmeyer

Režie: Mika Kaurismäki

IMDb  59 % Kinobox  57 %

Královna Kristýna online

Sledovat Královna Kristýna online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Královna Kristýna online, zda je ke stažení a zda má Královna Kristýna dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Královna Kristýna recenze a hodnocení

Ve filmu Královna Kristýna hrají Malin Buska, Sarah Gadon, Michael Nyqvist, Lucas Bryant, Laura Birn, Hippolyte Girardot, Peter Lohmeyer.

Film Královna Kristýna režíruje Mika Kaurismäki.

Film Královna Kristýna má 106 minut.

Film Královna Kristýna můžete vidět na Edison.

Film Královna Kristýna je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.