FB pixel TP pixel
Queen of Katwe

Královna z Katwe

Queen of Katwe
USA | 2016 | Drama | Sport | 124 minut

Filmová adaptace uznávané knihy z roku 2012 o Phioně Mutesi (Madina Nalwanga), mezinárodním šachovém fenoménu pocházejícím z ugandských slumů. V devíti letech se Phiona setká s uprchlíkem a misionářem Robertem Katendem (David Oyelowo), který se snaží posílit postavení dětí tím, že je učí hrát šachy...

Filmová adaptace uznávané knihy z roku 2012 o Phioně Mutesi (Madina Nalwanga), mezinárodním šachovém fenoménu pocházejícím z ugandských slumů. V devíti letech se Phiona setká s uprchlíkem a misionářem Robertem Katendem (David Oyelowo), který se snaží posílit postavení dětí tím, že je učí hrát šachy. S pomocí Roberta a její komunity se z Phiony stane jeden z nejlepších hráčů na šachové scéně. Sní o tom, že dosáhne nejvyššího možného vrcholu šachového umění a stane se velmistryní.

Hrají: David Oyelowo, Lupita Nyong'o, Ntare Guma Mbaho Mwine, Martin Kabanza, Madina Nalwanga, Taryn Kyaze, Ivan Jacobo

Režie: Mira Nair

IMDb  74 % Kinobox  72 %

Královna z Katwe online

Sledovat Královna z Katwe online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Královna z Katwe online, zda je ke stažení a zda má Královna z Katwe dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 8. 2. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Královna z Katwe novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Královna z Katwe, které najdeš na našem webu.

10 červnových novinek na HBO
10 červnových novinek na HBO
06.06.2017 | Tipy na film

Jack Reacher 2, Inferno nebo Mělčiny, to jsou premiérové hollywoodské trháky, které se objeví na HBO v červnu. A také nás čeká několik evropských filmů známých i z našich festivalů. Kromě toho pokračuje samozřejmě kultovní Twin Peaks nebo Bílá princezna, v nabídce bude také Terapie z Rumunska nebo Maďarska. Pomalu, ale jistě se také blíží nová řada Hra o trůny, proto si můžete dát na konci června seriálový maratón všech předešlých sérií.

Královna z Katwe recenze a hodnocení

Ve filmu Královna z Katwe hrají David Oyelowo, Lupita Nyong'o, Ntare Guma Mbaho Mwine, Martin Kabanza, Madina Nalwanga, Taryn Kyaze, Ivan Jacobo.

Film Královna z Katwe režíruje Mira Nair.

Film Královna z Katwe má 124 minut.

Film Královna z Katwe můžete vidět na Disney Plus.

Film Královna z Katwe je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.