FB pixel TP pixel
Reign of Fire

Království ohně

Reign of Fire
USA | 2002 | Sci-fi filmy | Postapokalypsa | 101 minut

V dnešním Londýně pozoruje dvanáctiletý chlapec svoji matku, stavební inženýrku, jak neúmyslně probudí ze spánku trvajícího staletí obrovského oheň chrlícího draka. O dvacet let později je náš svět těmito obludami a jejich mláďaty zamořen a téměř zničen. Vrchní požárník Quinn (Christian Bale) má za ...

V dnešním Londýně pozoruje dvanáctiletý chlapec svoji matku, stavební inženýrku, jak neúmyslně probudí ze spánku trvajícího staletí obrovského oheň chrlícího draka. O dvacet let později je náš svět těmito obludami a jejich mláďaty zamořen a téměř zničen. Vrchní požárník Quinn (Christian Bale) má za úkol toto nebezpečí odvrátit a udržet malou komunitu při životě. Do jejich středu přijde Američan Van Zan který tvrdí, že ví, jak tyto obludy zabít a jak zachránit lidstvo.

IMDb  62 % CSFD  55 %

Království ohně online

Sledovat Království ohně online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Království ohně online, zda je ke stažení a zda má Království ohně dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Království ohně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Království ohně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Království ohně postavy.

Království ohně zajímavosti

Rozpočet
60 000 000 $
Celosvětové tržby
82 150 183 $
Tržby v USA
43 061 982 $
Tržby v českých kinech
4 753 949 Kč
Návštěvnost v českých kinech
46 890 diváků

Království ohně recenze a hodnocení

Ve filmu Království ohně hrají Christian Bale, Matthew McConaughey, Izabella Scorupco, Gerard Butler, Scott Moutter, David Kennedy, Rory Keenan.

Film Království ohně režíruje Rob Bowman.

Film Království ohně má 101 minut.

Film Království ohně měl rozpočet 60 000 000 $.

Film Království ohně vidělo v českých kinech 46 890 diváků.

Film Království ohně můžete vidět na iTunes.

Film Království ohně je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.