FB pixel TP pixel
Kramer vs. Kramer
Kramer vs. Kramer

Kramerová versus Kramer

Kramer vs. Kramer
USA | 1979 | Drama | Právníci | 105 minut

KRAMEROVÁ VERSUS KRAMER je filmový trhák oceněný pěti Oscary, mimo jiné za nejlepší film, nejlepší hlavní roli pro DUSTINA HOFFMANA a za nejlepší vedlejší roli pro MERYL STREEP. Je to příběh o náhodných známostech, životních hodnotách a možnostech výběru. Když se kariérista Ted Kramer (DUSTIN HOFFMA...

KRAMEROVÁ VERSUS KRAMER je filmový trhák oceněný pěti Oscary, mimo jiné za nejlepší film, nejlepší hlavní roli pro DUSTINA HOFFMANA a za nejlepší vedlejší roli pro MERYL STREEP. Je to příběh o náhodných známostech, životních hodnotách a možnostech výběru. Když se kariérista Ted Kramer (DUSTIN HOFFMAN) pozdě večer vrací domů, jeho žena Joanna (MERYL STREEP) mu oznamuje, že od něj odchází. Celý život byla \něčí dcera a poté něčí žena\. Nyní chce najít sama sebe. Ted se teď musí sám starat o jejich šestiletého syna. Pozná a naučí se to, co mnoho otců neumí: vařit, chodit se synem na hřiště a do parku, rozumět jeho potřebám a strachu. Teď se poprvé ve svém životě cítí jako plnohodnotný otec. Ale najednou se Joanna vrací a chce svého syna zpět.

Kramerová versus Kramer obsazení

Herci: Dustin Hoffman, Meryl Streep, Jane Alexander, Justin Henry, Howard Duff, George Coe, JoBeth Williams

Režie: Robert Benton

IMDb  78 % Kinobox  79 % Kramerová versus Kramer CSFD 85 %

Kramerová versus Kramer online

Sledovat Kramerová versus Kramer online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kramerová versus Kramer online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Kramerová versus Kramer dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kramerová versus Kramer novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Kramerová versus Kramer, které najdeš na našem webu.

20 skvělých filmů, které jste na Netflixu přehlédli a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste na Netflixu přehlédli a je to chyba
19.01.2020 | Tipy na film

Ačkoli Netflix začíná čím dál více tlačit do popředí svou originální produkci, jeho katalog stále nabízí řadu skvělých licencovaných filmů, které stojí za to vidět v momentě, kdy dokoukáte třeba aktuální Sexuální výchovu. Tady je 20 snímků, které vám algoritmy Netflixu asi nedoporučí a je to chyba.

Kramerová versus Kramer recenze a hodnocení

Ve filmu Kramerová versus Kramer hrají Dustin Hoffman, Meryl Streep, Jane Alexander, Justin Henry, Howard Duff, George Coe, JoBeth Williams.

Film Kramerová versus Kramer režíruje Robert Benton.

Film Kramerová versus Kramer má 105 minut.

Film Kramerová versus Kramer můžete vidět na iTunes.

Film Kramerová versus Kramer je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.