FB pixel TP pixel
Beauty and the Beast
Beauty and the Beast

Kráska a zvíře

Beauty and the Beast
Francie | 2014 | Fantasy filmy | Princezny | 112 minut

Bylo nebylo....Žil kdysi jeden kupec, jehož nejmilejší dcera se jmenovala Kráska. Kupec přišel o vše během strašlivé bouře a jeho rodina byla zruinována. Jednoho dne ztracen uprostřed lesa objevil něco úžasného, hrad plný bohatství. Za utrženou růži pro Krásku, však obludné Zvíře požadovalo jeho smr...

Bylo nebylo....Žil kdysi jeden kupec, jehož nejmilejší dcera se jmenovala Kráska. Kupec přišel o vše během strašlivé bouře a jeho rodina byla zruinována. Jednoho dne ztracen uprostřed lesa objevil něco úžasného, hrad plný bohatství. Za utrženou růži pro Krásku, však obludné Zvíře požadovalo jeho smrt. Kráska se obviňuje za jejich strašlivé rodinné neštěstí a rozhodne se obětovat místo milovaného otce. Nicméně, to není smrt, která jí čeká v hradě Zvířete, ale spíše zvláštní magický život, radost a melancholie. Vyzbrojena jen svou odvahou a otevřeným srdcem, Belle triumfuje nad nebezpečím. Jak už to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadne. Kráska se do zvířete zamiluje, princi se vrátí jeho původní podoba a budou žít štastně a spokojeně.

IMDb  64 % CSFD  62 %

Kráska a zvíře online

Sledovat Kráska a zvíře online můžeš na Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kráska a zvíře online, zda je ke stažení a zda má Kráska a zvíře dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 5. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kráska a zvíře obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kráska a zvíře, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kráska a zvíře postavy.

Kráska a zvíře recenze a hodnocení

Ve filmu Kráska a zvíře hrají Vincent Cassel, Léa Seydoux, André Dussollier, Eduardo Noriega, Audrey Lamy, Yvonne Catterfeld.

Film Kráska a zvíře režíruje Christophe Gans.

Film Kráska a zvíře má 112 minut.

Film Kráska a zvíře můžete vidět na Vodafone TV, Voyo.

Film Kráska a zvíře je online na Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.