FB pixel TP pixel
My Stepmother is an Alien
My Stepmother is an Alien

Krásná mimozemšťanka

My Stepmother is an Alien
USA | 1988 | Komedie | 108 minut

Ovdovělý vědec dr. Steven Mills hledá radarovými paprsky mimozemské formy života. Aniž o tom ví, jeho signály jsou zachyceny na vzdálené planetě, jejíž Rada starších se rozhodne poslat na Zemi krásnou Celestu. Mimozemšťanka má kontaktovat dr. Millse a zjistit složení jím vysílaných paprsků, které mo...

Ovdovělý vědec dr. Steven Mills hledá radarovými paprsky mimozemské formy života. Aniž o tom ví, jeho signály jsou zachyceny na vzdálené planetě, jejíž Rada starších se rozhodne poslat na Zemi krásnou Celestu. Mimozemšťanka má kontaktovat dr. Millse a zjistit složení jím vysílaných paprsků, které mohou planetu zachránit před hrozícím zničením. Celesta, čerpající všechny informace o pozemském životě ze své encyklopedické kabelky, potká Millse na večírku. Vědec je lepou dívkou okouzlen a rozhodne se s ní oženit. Jeho třináctiletá dcera Jessie vytuší, že její nová matka není běžnou lidskou bytostí. Celesta se přizná ke svému původu i ke svému poslání na Zemi, ale trvá na tom, že její city k Millsovi jsou opravdové. Duplikace radarového vysílání zachrání vzdálenou planetu a Celesta může zůstat na Zemi.

Hrají: Dan Aykroyd, Kim Basinger, Jon Lovitz, Alyson Hannigan, Seth Green, Harry Shearer, Juliette Lewis

Režie: Richard Benjamin

IMDb  52 % Kinobox  54 %

Krásná mimozemšťanka online

Sledovat Krásná mimozemšťanka online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krásná mimozemšťanka online, zda je ke stažení a zda má Krásná mimozemšťanka dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krásná mimozemšťanka recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
26.04.2014 20:36:00

Se zapnutou nostalgii to ma sve davne kouzlo.

 60 %

Ve filmu Krásná mimozemšťanka hrají Dan Aykroyd, Kim Basinger, Jon Lovitz, Alyson Hannigan, Seth Green, Harry Shearer, Juliette Lewis.

Film Krásná mimozemšťanka režíruje Richard Benjamin.

Film Krásná mimozemšťanka má 108 minut.

Film Krásná mimozemšťanka můžete vidět na iTunes.

Film Krásná mimozemšťanka je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.