FB pixel TP pixel
The Swimsuit Issue
The Swimsuit Issue

Krasoplavci

The Swimsuit Issue
Švédsko | 2010 | Komedie | Sport | 98 minut

Ve Švédsku je národním sportem číslo jedna pochopitelně lední hokej a celkově zde požívají sporty hrané hokejkami vážnosti jako málokde jinde. A tak i nezaměstnaný mladík Fredrik hraje, ale po jedné větší pitce a hlavně po drtivé prohře ve florbalu pochopí, že je čas na životní změnu. Jedna z legrac...

Ve Švédsku je národním sportem číslo jedna pochopitelně lední hokej a celkově zde požívají sporty hrané hokejkami vážnosti jako málokde jinde. A tak i nezaměstnaný mladík Fredrik hraje, ale po jedné větší pitce a hlavně po drtivé prohře ve florbalu pochopí, že je čas na životní změnu. Jedna z legrace myšlená sázka jej nakonec dovede ke sportu, pro který projeví nečekaný talent - k synchronizovanému plavání. To se stane jeho velkou vášní. A co víc, nejen že se Fredrik nadchne pro myšlenku, že by mohl být elitním akvabelákem, ale zároveň se rozhodne do tohoto projektu natáhnout i všechny své florbalové spoluhráče a kamarády. Má totiž v hlavě kolosální plán. Už zanedlouho se v Berlíně odehraje mezinárodní mistrovství, kterého se Fredrik chce nejen zúčastnit, ale zároveň by jej, společně se svými kolegy v plavkách, nejraději vyhrál. Šílené? Ano, je to výzva. Ale právě díky takovým je život jedno velké dobrodružství. V hlavní roli švédské sportovní komedie, jenž navazuje na odkaz britských hitů Do naha! a Dohola, přichází oblíbený švédský herec Jonas Inde.

IMDb  58 % CSFD  59 %

Krasoplavci online

Sledovat Krasoplavci online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krasoplavci online, zda je ke stažení a zda má Krasoplavci dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krasoplavci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Krasoplavci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Krasoplavci postavy.

Krasoplavci recenze a hodnocení

Ve filmu Krasoplavci hrají Jonas Inde, Amanda Davin, Benny Haag, Andreas Rothlin-Svensson, Peter Gardiner, Jimmy Lindström, Shebly Niavarani.

Film Krasoplavci režíruje Mans Herngren.

Film Krasoplavci má 98 minut.

Film Krasoplavci můžete vidět na Netflix.

Film Krasoplavci je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.