FB pixel TP pixel
Fragile Relationships
Fragile Relationships

Křehké vztahy

Fragile Relationships
Česko | 1980 | Drama | Psychologické | 83 minut

Tadeáš Falk má za sebou pestrou minulost a bouřlivé mládí. Jeho bouřlivácká povaha ho dokonce přivedla na nějakou dobu do vězení. Po zlých zkušenostech se Tadeáš rozhodne usadit se a pracuje jako řidič v masokombinátu. Zamiluje se do svobodné matky Báry, která má dceru Berušku. Jejich rodinný život ...

Tadeáš Falk má za sebou pestrou minulost a bouřlivé mládí. Jeho bouřlivácká povaha ho dokonce přivedla na nějakou dobu do vězení. Po zlých zkušenostech se Tadeáš rozhodne usadit se a pracuje jako řidič v masokombinátu. Zamiluje se do svobodné matky Báry, která má dceru Berušku. Jejich rodinný život však není bez komplikací...

IMDb  71 % CSFD  74 %

Křehké vztahy online

Sledovat Křehké vztahy online můžeš na České kino, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Křehké vztahy online, zda je ke stažení a zda má Křehké vztahy dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 4. 2022
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Křehké vztahy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Křehké vztahy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Křehké vztahy postavy.

Křehké vztahy recenze a hodnocení

Ve filmu Křehké vztahy hrají Vladimír Kratina, Zora Kerova, Jiří Štěpnička, Vladimír Menšík, Juraj Herz.

Film Křehké vztahy režíruje Juraj Herz.

Film Křehké vztahy má 83 minut.

Film Křehké vztahy můžete vidět na České kino, Voyo.

Film Křehké vztahy je online na České kino, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.