FB pixel TP pixel
Rivals
Rivals

Krevní pouta

Rivals
Francie | 2008 | Krimi filmy | Akční krimi | 106 minut

Lyon, konec sedmdesátých let. Policejní inspektor, Francois, se dozvídá, že jeho bratr Gabriel je po deseti letech propuštěn z vězení, kde si odpykal trest za vraždu. Oba bratři - mladší Francois, který se stal "policajtem" a starší Gabriel, jenž už navždy dostal nálepku gangster, se rozhodnou, že u...

Lyon, konec sedmdesátých let. Policejní inspektor, Francois, se dozvídá, že jeho bratr Gabriel je po deseti letech propuštěn z vězení, kde si odpykal trest za vraždu. Oba bratři - mladší Francois, který se stal "policajtem" a starší Gabriel, jenž už navždy dostal nálepku gangster, se rozhodnou, že udělají tlustou čáru za minulostí. Gabriel má upřímnou snahu zařadit se do normálního života. Pracuje jako dělník v supermarketu, kde se zakouká do mladičké pokladní a nabídne jí sňatek. S přítelem se pokouší otevřít stánek s občersvením na výletním místě. Radnice zprvu jeho nápad podporuje, avšak ve chvíli, kdy by se měl stánek otevřít, najde se "známý", který má lepší nápad, jak využít lukrativnější pozemky. Možná právě toto zklamání se stanem osudovým bodem zvratu, které znovu uvolní v Gabrielovi jeho staré démony. Francois, který si ke svému bratrovi našel novou cestu a silná pouta, se tak dostává do neřešitelné situace...

IMDb  61 % CSFD  64 %

Krevní pouta online

Sledovat Krevní pouta online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krevní pouta online, zda je ke stažení a zda má Krevní pouta dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 2. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 30. 6. 2022
Předplatné za 50 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 19. 5. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krevní pouta obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Krevní pouta, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Krevní pouta postavy.

Guillaume Canet
Guillaume Canet
François
Joan Hackett
Joan Hackett
Christine
Robert Klein
Robert Klein
Peter
Scott Jacoby
Scott Jacoby
Jamie
Clotilde Hesme
Clotilde Hesme
Corinne
Marie Denarnaud
Marie Denarnaud
Nathalie
Glen Hayes
Glen Hayes
Douglas
Mehdi Nebbou
Mehdi Nebbou
José
Phoebe Dorin
Phoebe Dorin
Madge
James Karen
James Karen
Child Psychiatrist
Krishna Shah
Krishna Shah
Režie

Krevní pouta recenze a hodnocení

Ve filmu Krevní pouta hrají Guillaume Canet, Joan Hackett, Robert Klein, François Cluzet, Clotilde Hesme, Marie Denarnaud, Scott Jacoby.

Film Krevní pouta režíruje Jacques Maillot, Krishna Shah.

Film Krevní pouta má 106 minut.

Film Krevní pouta můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV.

Film Krevní pouta je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.