FB pixel TP pixel
Rivals
Rivals

Krevní pouta

Rivals
Francie | 2008 | Krimi filmy | Akční krimi | 106 minut

Lyon, konec sedmdesátých let. Policejní inspektor, Francois, se dozvídá, že jeho bratr Gabriel je po deseti letech propuštěn z vězení, kde si odpykal trest za vraždu. Oba bratři - mladší Francois, který se stal "policajtem" a starší Gabriel, jenž už navždy dostal nálepku gangster, se rozhodnou, že u...

Lyon, konec sedmdesátých let. Policejní inspektor, Francois, se dozvídá, že jeho bratr Gabriel je po deseti letech propuštěn z vězení, kde si odpykal trest za vraždu. Oba bratři - mladší Francois, který se stal "policajtem" a starší Gabriel, jenž už navždy dostal nálepku gangster, se rozhodnou, že udělají tlustou čáru za minulostí. Gabriel má upřímnou snahu zařadit se do normálního života. Pracuje jako dělník v supermarketu, kde se zakouká do mladičké pokladní a nabídne jí sňatek. S přítelem se pokouší otevřít stánek s občersvením na výletním místě. Radnice zprvu jeho nápad podporuje, avšak ve chvíli, kdy by se měl stánek otevřít, najde se "známý", který má lepší nápad, jak využít lukrativnější pozemky. Možná právě toto zklamání se stanem osudovým bodem zvratu, které znovu uvolní v Gabrielovi jeho staré démony. Francois, který si ke svému bratrovi našel novou cestu a silná pouta, se tak dostává do neřešitelné situace...

Hrají: Guillaume Canet, Joan Hackett, Robert Klein, François Cluzet, Clotilde Hesme, Marie Denarnaud, Scott Jacoby

Režie: Jacques Maillot, Krishna Shah

IMDb  61 % Kinobox  61 %

Krevní pouta online

Sledovat Krevní pouta online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krevní pouta online, zda je ke stažení a zda má Krevní pouta dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 2. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 30. 6. 2022
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krevní pouta recenze a hodnocení

Ve filmu Krevní pouta hrají Guillaume Canet, Joan Hackett, Robert Klein, François Cluzet, Clotilde Hesme, Marie Denarnaud, Scott Jacoby.

Film Krevní pouta režíruje Jacques Maillot, Krishna Shah.

Film Krevní pouta má 106 minut.

Film Krevní pouta můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki.

Film Krevní pouta je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.