FB pixel TP pixel
Shouting Fire: Stories from the Edge of Free Speech

Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova

Shouting Fire: Stories from the Edge of Free Speech
USA | 2009 | Dokumenty | Novináři | 75 minut

Strhující průzkum současného stavu svobodného projevu v Americe. Skrze prolínání případů z historie se současnými slovními přestřelkami dokumentuje tento film, jak se nakládá s jedním ze základních lidských práv. Máme za to, že naše základní lidské právo je nedotknutelné, jenže pravdou je, že je vel...

Strhující průzkum současného stavu svobodného projevu v Americe. Skrze prolínání případů z historie se současnými slovními přestřelkami dokumentuje tento film, jak se nakládá s jedním ze základních lidských práv. Máme za to, že naše základní lidské právo je nedotknutelné, jenže pravdou je, že je velmi snadno zranitelné. Prominentní právník – a otec režisérky – Martin Garbus vás provede tímto nebezpečným terénem a dá vám i několik moudrých varování: pokud nebudeme bojovat za své svobody každý den, tak je ztratíme…

IMDb  75 %

Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova online

Sledovat Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova online, zda je ke stažení a zda má Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 3. 2014
Předplatné za 199 Kč

Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova postavy.

Liz Garbus
Liz Garbus
Režie

Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova recenze a hodnocení

Tvůj názor na Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova?

Ve filmu Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova hrají .

Film Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova režíruje Liz Garbus.

Film Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova má 75 minut.

Film Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova můžete vidět na HBO Max.

Film Křičte: Hoří! Příběhy na okraji svobody slova je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.