FB pixel TP pixel
Wings of Christmas

Křídla Vánoc

Wings of Christmas
Česko | 2013 | Romantické filmy | Vztahy

Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli, kde se prohání jeho kůň. Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve st...

Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli, kde se prohání jeho kůň. Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Ráďa (David Novotný) pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. Zajíc (Jakub Prachař), čerstvě vystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít? Zdroj:filmovyprehled.cz

IMDb  61 % CSFD  60 %

Křídla Vánoc online

Sledovat Křídla Vánoc online můžeš na iTunes, Netflix, Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Křídla Vánoc online, zda je ke stažení a zda má Křídla Vánoc dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 31. 10. 2022
Cena nezjištěna
Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 17. 6. 2020
Předplatné za 199 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 13. 2. 2020 | pouze do 31. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

Křídla Vánoc obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Křídla Vánoc, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Křídla Vánoc postavy.

Křídla Vánoc novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Křídla Vánoc, které najdeš na našem webu.

Netflix pokračuje v přidávání českých filmů. Jen za měsíc doplnil 34 snímků
Netflix pokračuje v přidávání českých filmů. Jen za měsíc doplnil 34 snímků
18.06.2020 | České novinky

Netflix jen krátce po uzavření nových dohod s českými distributory doslova otevřel stavidla a každých pár dní přidává nové české filmy do své nabídky. Za poslední měsíc zvládl doplnit již 34 snímků, které dokonale naplňují označení žánrové všehochuti.

Křídla Vánoc zajímavosti

Rozpočet
16 000 000 Kč
Tržby v českých kinech
30 911 653 Kč
Návštěvnost v českých kinech
237 042 diváků

Křídla Vánoc recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Na trase od Pusinek ke Křídlům Vánoc přehodila Karin Babinská výhybku, podobně jako Alice Nellis mezi Tajnostmi a Perfect Days, zjednodušeně řečeno od bolesti k......   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Křídla Vánoc hrají Richard Krajčo, Vica Kerekes, Jakub Prachař, David Novotný, Vanda Hybnerová, Lenka Vlasáková, Viktor Preiss.

Film Křídla Vánoc režíruje Karin Babinská.

Film Křídla Vánoc měl rozpočet 16 000 000 Kč.

Film Křídla Vánoc vidělo v českých kinech 237 042 diváků.

Film Křídla Vánoc můžete vidět na iTunes, Netflix, Starmax, Vodafone TV.

Film Křídla Vánoc je online na iTunes, Netflix, Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.