FB pixel TP pixel
The Prime of Life
The Prime of Life

Kristove roky

The Prime of Life
Česko | 1967 | Komedie | Umělci | 93 minut

Celovečerní debut Juraje Jakubiska, jedné z nejvýraznějších osobností slovenské kinematografie, je tragikomickou výpovědí o pocitech a životních vyhlídkách muže, jenž se nachází v příslovečné polovině života. Malíř Juraj, slovenský malíř žijící v Praze, si po své třicítce uvědomí, jak bezcílně dosud...

Celovečerní debut Juraje Jakubiska, jedné z nejvýraznějších osobností slovenské kinematografie, je tragikomickou výpovědí o pocitech a životních vyhlídkách muže, jenž se nachází v příslovečné polovině života. Malíř Juraj, slovenský malíř žijící v Praze, si po své třicítce uvědomí, jak bezcílně dosud žil, jak se plánovitě vyhýbal všem závazkům a povinnostem. Ve vztahu k blízkým lidem, zejména k bratrovi Andrejovi, který je pilotem, si Juraj postupně ujasňuje žebříček hodnot. Snad je to právě bratrova smrt, která Juraje přiměje k pokusu začít žít lépe...

IMDb  67 % CSFD  70 %

Kristove roky online

Sledovat Kristove roky online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kristove roky online, zda je ke stažení a zda má Kristove roky dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 5. 3. 2023
Půjčení za 65 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
anglické titulky | od 19. 4. 2023
Půjčení (HD) za 70 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kristove roky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kristove roky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kristove roky postavy.

Kristove roky recenze a hodnocení

Ve filmu Kristove roky hrají Miriam Kantorková, Vlado Müller, Mária Sýkorová.

Film Kristove roky režíruje Juraj Jakubisko.

Film Kristove roky má 93 minut.

Film Kristove roky můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Kristove roky je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.