FB pixel TP pixel
A Step into the Darkness
A Step into the Darkness

Krok do tmy

A Step into the Darkness
Slovensko | 1938 | Komedie | Krimi komedie

Podnikatel Fred Baron chce spáchat sebevraždu, protože nemá na zaplacení směnek a dluží panu Hallerovi peníze, které s ním prohrál v Lindeho herně. V sebevraždě mu zabrání dobrodruh Ronny a slíbí mu pomoc. V Hallerově vile, kde pátrá po dokumentech, se Ronny seznámí s majitelovou dcerou Evou. Otec j...

Podnikatel Fred Baron chce spáchat sebevraždu, protože nemá na zaplacení směnek a dluží panu Hallerovi peníze, které s ním prohrál v Lindeho herně. V sebevraždě mu zabrání dobrodruh Ronny a slíbí mu pomoc. V Hallerově vile, kde pátrá po dokumentech, se Ronny seznámí s majitelovou dcerou Evou. Otec ji nutí do sňatku s Lindem, který ho vydírá. Ronny zjistí, že Linde ve své herně vyrábí falešné peníze. Navrhne Baronovi, aby vyhrál peníze tam, kde o ně přišel, a slíbí Hallerovi, že dosáhne toho, aby si Eva nemusela vzít Lindeho. V herně je ale Ronny zajat a uvězněn. Mezitím Ronnyho hledá jeho sluha Valentin u Hallerů a je přepaden komorníkem Josefem. Vše vidí Eva, Valentina osvobodí a oba spěchají do herny. Ta už je obklíčena policií. Lindemu se ale nakonec podaří uprchnout v autě a unést s sebou i Evu. Pronásleduje je Ronny s policií. Evě se podaří bezpečně vyskočit z vozu těsně před havárií. Zjistí se, že Ronny není dobrodruh, ale kapitán tajné policie, který měl zneškodnit penězokaze.

IMDb  63 % CSFD  70 %

Krok do tmy online

Sledovat Krok do tmy online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krok do tmy online, zda je ke stažení a zda má Krok do tmy dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
český dabing | od 6. 2. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krok do tmy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Krok do tmy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Krok do tmy postavy.

Marko Igonda
Marko Igonda
Martin Dubovský
Adina Mandlová
Adina Mandlová
Eva Haller
Rolf Wanka
Rolf Wanka
Ronny
Kristýna Boková
Kristýna Boková
Soňa Malenová
Václav Trégl
Václav Trégl
Valentin the Valet
František Smolík
František Smolík
Jan Haller
Vítězslav Boček
Vítězslav Boček
Fred Baron
Theodor Pištěk
Theodor Pištěk
Fat Party Guest
Růžena Šlemrová
Růžena Šlemrová
Fat Guest's Wife
Attila Mokos
Attila Mokos
Hraje
František Kreuzmann
František Kreuzmann
Henchman Josef
Eman Fiala
Eman Fiala
Hudba
Martin Frič
Martin Frič
Režie

Krok do tmy recenze a hodnocení

Ve filmu Krok do tmy hrají Marko Igonda, Adina Mandlová, Monika Haasová, Rolf Wanka, Kristýna Boková, Václav Trégl, František Smolík, Miroslav Donutil, Zvonimir Rogoz, Alena Frimlová, Péter Nádasdi.

Film Krok do tmy režíruje Martin Frič, Miloslav Luther.

Film Krok do tmy můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Krok do tmy je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.