FB pixel TP pixel
Vorstadtkrokodile 2
Vorstadtkrokodile 2

Krokodýlové z Předměstí 2

Vorstadtkrokodile 2
Německo | 2010 | Krokodýlové z předměstí | Dobrodružné filmy | Rodinné | 90 minut

Letní prázdniny, první lásky a perfektní nová základna pro partu - zdá se, že Krokodýli zažívají nejlepší časy. Teda, nebýt podivných věcí, které se dějí v závodě, kde pracují rodiče Ollieho a Marie. Továrna propouští zaměstnance a čelí úplnému zavření, což by znamenalo, že jejich rodiče přijdou o p...

Letní prázdniny, první lásky a perfektní nová základna pro partu - zdá se, že Krokodýli zažívají nejlepší časy. Teda, nebýt podivných věcí, které se dějí v závodě, kde pracují rodiče Ollieho a Marie. Továrna propouští zaměstnance a čelí úplnému zavření, což by znamenalo, že jejich rodiče přijdou o práci, a možná i vlastní domovy. A to by znamenalo i konec Krokodýlů - kdyby se Ollie a Maria museli přestěhovat, Hannes, Kai, Jorgo, Frank i Peter by ztratili svou partu. Takže je třeba jednat - a Krokodýli se ve snaze vyřešit tajemnou sérii nehod v továrně pouštějí do série příhod, honiček a kousků, při kterých vstávají vlasy na hlavě. Dokonce se v úplném přestrojení od Kaiovy starší a lehce otravné sestřenice z města Jenny vydají i do nejznámějšího klubu v městečku. Krokodýli se po hlavě zase řítí do nového dobrodružství - ať už na kole či na či vylepšeném kolečkovém křesle."

Hrají: Nick Romeo Reimann, Leonie Tepe, Manuel Steitz, Ella-Maria Gollmer, Nora Tschirner, Maria Schrader, Dietmar Bär

Režie: Christian Ditter

IMDb  58 % Kinobox  60 %

Krokodýlové z Předměstí 2 online

Sledovat Krokodýlové z Předměstí 2 online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krokodýlové z Předměstí 2 online, zda je ke stažení a zda má Krokodýlové z Předměstí 2 dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | SD kvalita | od 10. 4. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krokodýlové z Předměstí 2 recenze a hodnocení

Tvůj názor na Krokodýlové z Předměstí 2?

Ve filmu Krokodýlové z Předměstí 2 hrají Nick Romeo Reimann, Leonie Tepe, Manuel Steitz, Ella-Maria Gollmer, Nora Tschirner, Maria Schrader, Dietmar Bär.

Film Krokodýlové z Předměstí 2 režíruje Christian Ditter.

Film Krokodýlové z Předměstí 2 má 90 minut.

Film Krokodýlové z Předměstí 2 můžete vidět na Filmbox+.

Film Krokodýlové z Předměstí 2 je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.