FB pixel TP pixel
Křtiny
Křtiny

Křtiny

Křtiny
Česko | 1981 | Komedie | Situace

Hlavní postavou víkendového dobrodružství plného zmatků, omylů a překvapení, je technický náměstek kartografického ústavu, ing. Čirůvka. Usedlý padesátník, odborník na slovo vzatý a slušný člověk jehož neprůbojné povaze však chybí potřebná ctižádost. Naštěstí i on má svého anděla strážného v podobě ...

Hlavní postavou víkendového dobrodružství plného zmatků, omylů a překvapení, je technický náměstek kartografického ústavu, ing. Čirůvka. Usedlý padesátník, odborník na slovo vzatý a slušný člověk jehož neprůbojné povaze však chybí potřebná ctižádost. Naštěstí i on má svého anděla strážného v podobě své energické sekretářky Karolíny. Ta totiž nemíní čekat až podnikového ředitele odcházejícího do důchodu nahradí jako odborník sice neschopný, ovšem zdatně podlézavý náměstek Humpl. Zvolí poněkud netradiční cestu jak dostat Humpla ze hry, když donutí Čirůvku k tomu, aby se pokusil Humplovi přebrat jeho novou mladou sekretářku Martinu. Nesmělý náměstek notně postrkován Karolinou pozve dívku na výlet a doma se manželce vymluví na křtiny svého podřízeného Ryzce. Teprve cestou se dozví, že žádné křtiny se nekonají, neb šlo jen o výmluvu, aby mohl Ryzec strávit víkend se svou dívkou. A protože paní Čirůvková, je notně podezřívavá a je záhy záletnému manželovi v patách, nezbývá než rychle začít ve vesnici organizovat opravdové křtiny. Situaci však komplikuje nejen přízemní a notně žárlivý vesnický buran, který je otcem dítěte, ale také Čirůvkova nesmělost a další nečekané překážky. A tak se zdá, že jediný, kdo se dobře baví je Martina, která nakonec přistoupí na hru, protože je jí Čirůvka sympatický.

Trailer

Křtiny obsazení

Herci: Miloš Kopecký, Jiřina Jirásková, Michal Pešek, Vlastimil Brodský, Blanka Bohdanová, Dagmar Veškrnová-Havlová, Libuše Šafránková

Režie: Zdeněk Podskalský

IMDb  63 % Kinobox  67 % Křtiny CSFD 59 %

Křtiny online

Sledovat Křtiny online CZ můžeš na Filmbox+, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Křtiny online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Křtiny dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Filmbox+
Filmbox+
SD kvalita | od 28. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Křtiny recenze a hodnocení

Ve filmu Křtiny hrají Miloš Kopecký, Jiřina Jirásková, Michal Pešek, Vlastimil Brodský, Blanka Bohdanová, Dagmar Veškrnová-Havlová, Libuše Šafránková.

Film Křtiny režíruje Zdeněk Podskalský.

Film Křtiny můžete vidět na Filmbox+, Voyo.

Film Křtiny je online na Filmbox+, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.