FB pixel TP pixel
Good People
Good People

Krvavé peníze

Good People
USA | 2014 | Krimi filmy | Akční krimi | 90 minut

Mladý americký pár Tom a Anna Wrightovi (James Franco a Kate Hudson) se dostanou při opravě Annina rodinného domu v Londýně do obrovských dluhů. Zároveň zjistí, že nájemník, který bydlel pod nimi, zemřel a zanechal po sobě hotovost 200 000 liber. Stačí si jen peníze vzít a jejich problém je vyřešen....

Mladý americký pár Tom a Anna Wrightovi (James Franco a Kate Hudson) se dostanou při opravě Annina rodinného domu v Londýně do obrovských dluhů. Zároveň zjistí, že nájemník, který bydlel pod nimi, zemřel a zanechal po sobě hotovost 200 000 liber. Stačí si jen peníze vzít a jejich problém je vyřešen. Jenomže netuší, že se brzy sami stanou terčem zloděje, který peníze původně ukradl. A náhle se dobrým lidem začínají dít špatné věci...

IMDb  55 % CSFD  54 %

Krvavé peníze online

Sledovat Krvavé peníze online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krvavé peníze online, zda je ke stažení a zda má Krvavé peníze dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2021
Předplatné za 199 Kč
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.

Krvavé peníze obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Krvavé peníze, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Krvavé peníze postavy.

Krvavé peníze novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Krvavé peníze, které najdeš na našem webu.

Velká čistka! Těchto 52 filmů opustí na konci února nabídku Netflixu
Velká čistka! Těchto 52 filmů opustí na konci února nabídku Netflixu
22.02.2021 | Tipy na film

Blíží se konec února, což znamená, že Netflixu opět vyprší licence na řadu snímků. Tento měsíc bude v tomto směru opravdu výživný, neboť Netflix přijde o více než 50 áčkových titulů ze svého katalogu.

Krvavé peníze recenze a hodnocení

Ve filmu Krvavé peníze hrají James Franco, Kate Hudson, Anna Friel, Omar Sy, Tom Wilkinson, Sam Spruell, Michael Jibson.

Film Krvavé peníze režíruje Henrik Ruben Genz.

Film Krvavé peníze má 90 minut.

Film Krvavé peníze můžete vidět na Netflix.

Film Krvavé peníze je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.