FB pixel TP pixel
Bloodsport
Bloodsport

Krvavý sport

Bloodsport
USA | 1988 | Bloodsport | Akční filmy | Kung-fu | 92 minut

Akční film z roku 1987, přímo nabitý ukázkami nejrůznějších asijských bojových umění, se stal odrazovým můstkem v kariéře Jeana-Clauda Van Damma. Do té doby neznámý Belgičan se díky němu dostal do povědomí diváků - a také producentů, kteří ho začali obsazovat. V tomto snímku si fanouškové žánru jist...

Akční film z roku 1987, přímo nabitý ukázkami nejrůznějších asijských bojových umění, se stal odrazovým můstkem v kariéře Jeana-Clauda Van Damma. Do té doby neznámý Belgičan se díky němu dostal do povědomí diváků - a také producentů, kteří ho začali obsazovat. V tomto snímku si fanouškové žánru jistě vychutnají i výkon jednoho z nejpopulárnějších \záporáků\ hongkongských arén Bola Yeunga, jenž představuje hrdinova zákeřného protivníka.\r Málokdo ovšem také ví, že Krvavý sport je o životě a začátcích skutečného \bojového umělce\ Franka Duxe (čti ďuks), jenž se s konečnými výsledky svých soubojů stal legendou bojového umění (56 knockoutů a 300 bodových vítězství). Dokonce Dux sám dohlížel na bojovou choreografii filmu.(oficiální text distributora)

IMDb  68 %

Krvavý sport online

Sledovat Krvavý sport online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krvavý sport online, zda je ke stažení a zda má Krvavý sport dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Krvavý sport obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Krvavý sport, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Krvavý sport postavy.

Krvavý sport novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Krvavý sport, které najdeš na našem webu.

JCVD slaví 60 let! Které jeho největší hity si můžete pustit online?
JCVD slaví 60 let! Které jeho největší hity si můžete pustit online?
18.10.2020 16:00:00 | Tipy na film

Stallone, Schwarzenegger a nyní i legendární roznožkář JCVD míří do důchodového věku. Belgický bijec a držitel černého pásu v karate slaví 60. narozeniny a my si je hodláme připomenout tím nejlepším, co si z jeho filmografie můžeme dopřát legálně online. Pojďte zavzpomínat s námi

59 nejlepších akčních filmů 80. let, které prostě musíte vidět
59 nejlepších akčních filmů 80. let, které prostě musíte vidět
21.06.2020 | Tipy na film

Doba nejlepších akčních hrdinů je nenávratně pryč a nám nezbývá nic jiného, než se občas nostalgicky podívat do minulosti a připomenout si ty největší akční nářezy. Začněme v osmdesátkách. Který tehdejší akčňák máte nejraději?

Krvavý sport recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
01.05.2006 22:05:00

Nejzasadnejsi film meho mladi! :) Zpocenej Van Damme a proti němu ďábelský Čong-li! Čong-li! Čong-li!

 60 %