FB pixel TP pixel
Code Name: The Cleaner
Code Name: The Cleaner

Krycí jméno: Čistič

Code Name: The Cleaner
USA | 2007 | Komedie | Krimi komedie | 84 minut

Jake /Cedric/ je zdánlivě obyčejný chlapík, který nemá ponětí, kdo vlastně je. Po omračující ráně od záhadného útočníka se probere v pokoji vedle mrtvého agenta FBI a díky tomu se zamotá až do vládní konspirace. Jeho pronásledovatelé uvěří tomu, že Jake je tajný agent, který má klíč k mnoha informac...

Jake /Cedric/ je zdánlivě obyčejný chlapík, který nemá ponětí, kdo vlastně je. Po omračující ráně od záhadného útočníka se probere v pokoji vedle mrtvého agenta FBI a díky tomu se zamotá až do vládní konspirace. Jeho pronásledovatelé uvěří tomu, že Jake je tajný agent, který má klíč k mnoha informacím o spiknutích v FBI a CIA.

Hrají: Cedric the Entertainer, Lucy Liu, Nicollette Sheridan, Mark Dacascos, Callum Keith Rennie, Niecy Nash, DeRay Davis

Režie: Les Mayfield

IMDb  46 % Kinobox  46 %

Krycí jméno: Čistič online

Sledovat Krycí jméno: Čistič online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krycí jméno: Čistič online, zda je ke stažení a zda má Krycí jméno: Čistič dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 7. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krycí jméno: Čistič recenze a hodnocení

Ve filmu Krycí jméno: Čistič hrají Cedric the Entertainer, Lucy Liu, Nicollette Sheridan, Mark Dacascos, Callum Keith Rennie, Niecy Nash, DeRay Davis.

Film Krycí jméno: Čistič režíruje Les Mayfield.

Film Krycí jméno: Čistič má 84 minut.

Film Krycí jméno: Čistič můžete vidět na Kinobox.

Film Krycí jméno: Čistič je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.