FB pixel TP pixel
Murder Mystery 2

Vražda v Paříži

Murder Mystery 2
USA | 2023 | Murder Mystery | Komedie | Krimi komedie

Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se však slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci.

Hrají: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Mark Strong, Adeel Akhtar, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, John Kani, Kuhoo Verma, Dany Boon, Enrique Arce, Zurin Villanueva

Režie: Jeremy Garelick

IMDb  57 % Kinobox  53 %

Vražda v Paříži online

Sledovat Vražda v Paříži online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vražda v Paříži online, zda je ke stažení a zda má Vražda v Paříži dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 3. 2023
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vražda v Paříži novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vražda v Paříži, které najdeš na našem webu.

Nejlépe placení herci současnosti? Cruise a DiCapria trumfuje hvězda Netflixu
Nejlépe placení herci současnosti? Cruise a DiCapria trumfuje hvězda Netflixu
18.03.2024 15:10:00 | Filmové novinky

Žebříček nejlépe vydělávajících herců a hereček, který každoročně publikuje časopis Forbes, potvrdil vzrůstající důležitost streamovacích platforem v ekonomice Hollywoodu.

Netflix je vysmátý. Nová komedie drtí sledovanost a pomohla i staršímu hitu
Netflix je vysmátý. Nová komedie drtí sledovanost a pomohla i staršímu hitu
06.04.2023 17:00:00 | Filmové novinky

Netflix může slavit, jeho komediální novinka s Adamem Sandlerem zaznamenala úchvatnou sledovanost, která patří vůbec mezi nejlepší výsledky Netflixu v rámci daného žánru. Nenávist kritiků tak streamera i hlavní hvězdu rozhodně trápit nemusí.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
31.03.2023 12:15:00 | Tipy na film

Deštivý víkend? Žádný problém. Streamovací služby na závěr března chystají bohatou nabídku novinek, mezi nimiž najdeme novou hitovou komedii Adama Sandlera, thriller o zabijácích, kteří by si podali i Johna Wicka, nebo nové drama z druhé světové války. A konečně se dozvíme, jak to bylo s legendárním Tetrisem.

10 největších březnových novinek, které musíte vidět na Netflixu
10 největších březnových novinek, které musíte vidět na Netflixu
12.03.2023 13:00:00 | Tipy na film

Po chudší nabídce z počátku tohoto roku si Neflix pro své předplatitele přichystal na březen opět bohatý výběr titulů. Mimo jiné nás čeká pokračování úspěšného fantasy, ceněná akční řežba či návrat charismatického detektiva.

10 nejočekávanějších březnových novinek (nejen) na Netflixu
10 nejočekávanějších březnových novinek (nejen) na Netflixu
06.03.2023 18:00:00 | Tipy na film

Zatímco únor patřil při pohledu na nabídku streamovacích služeb mezi slabší měsíce a dal by se s trochou nadsázky označit za okurkovou sezónu, březen konečně přinese pořádnou palbu velkých novinek. Čeká nás návrat jednoho z nejlepších dramat posledních 5 let i nové řady populární fantasy ságy a nejpozitivnějšího seriálu široko daleko.

Vražda v Paříži recenze a hodnocení

Filmtoro
Filmtoro
Verdikt

Adam Sandler a Jennifer Aniston se vrací v pokračování hitové komedie Netflixu.

Anja Verem
Anja Verem CervenyKoberec
29.04.2023

V závěru je Vražda v Paříži, stejně jako její předchůdce Vražda na jachtě, solidní komediální detektivkou, které svědčí, že se nebere moc vážně. Zápletka je sice zajímavá a do jisté míry propracovaná, její rozuzlení je však trochu předvídatelné, a ne moc napínavé, i když nabízí zábavnou a hravou akc......   Celá recenze

 65 %
Mr. Hlad
Mr. Hlad Moviezone
04.04.2023

Minule se vraždilo na jachtě, teď se hledají únosci v Paříži. A je to víceméně stejná nuda, ve které na sebe Sandler a Aniston většinu času roztomile křičí a okolo nich stojí schopní herci, kteří nemají co hrát. I přes devadesátiminutovou stopáž se Vražda v Paříži většinu času dost táhne, protože i ......   Celá recenze

 40 %

Ve filmu Vražda v Paříži hrají Adam Sandler, Jennifer Aniston, Mark Strong, Adeel Akhtar, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, John Kani, Kuhoo Verma, Dany Boon, Enrique Arce, Zurin Villanueva.

Film Vražda v Paříži režíruje Jeremy Garelick.

Film Vražda v Paříži můžete vidět na Netflix.

Film Vražda v Paříži je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.