FB pixel TP pixel
Cryptozoo
Cryptozoo

Kryptozoo

Cryptozoo
USA | 2021 | Animované filmy | Animáky pro dospělé | 95 minut

Jako malá holka zažila Lauren na japonském ostrově Okinawa podivné setkání. Do spánku se jí vplížil bájný tvor zvaný baku a snědl všechny její noční můry. Od té doby se Lauren touží s baku znovu setkat, ba co víc – je přesvědčena, že podobné magické bytosti potřebují naši ochranu. S pomocí vizionářk...

Jako malá holka zažila Lauren na japonském ostrově Okinawa podivné setkání. Do spánku se jí vplížil bájný tvor zvaný baku a snědl všechny její noční můry. Od té doby se Lauren touží s baku znovu setkat, ba co víc – je přesvědčena, že podobné magické bytosti potřebují naši ochranu. S pomocí vizionářky Joan proto v této alternativní realitě „hipísáckých“ 60. let v USA založí speciální zoo pro takzvané kryptidy – mytická zvířata a další (mnohdy nebezpečné) tvory. Zde je lidé mohou obdivovat, aniž by jedné či druhé straně hrozilo smrtelné nebezpečí. Jenže Lauren a Joan nejsou jediné, kdo po celém světě pátrají po posledních přežívajících legendách. Proti pacifistické kultuře zde stojí militantní Nick. Ten v kouzelných tvorech vidí klíč k získání moci a má obzvlášť spadeno právě na baku. S její pomocí chce totiž zničit sny a plány všech „hipíků a ostatního póvlu“ a nastolit autoritářský režim. Lauren se tak má co otáčet, aby zachránila všechna ohrožená stvoření. Je ale zoo pro kryptidy tím správným řešením? A jak to vidí její parťačka Phoebe, sama jedna z ohrožených? Cesta k naplnění Laureniných ideálů vede napříč Amerikou přes setkání s jasnovidkou a proradným faunem až ke krvavým konfliktům. To vše v psychedelicky barevných kulisách výtvarníka a režiséra, jehož film Jak se mi potopila střední škola (2016) získal na Anifilmu 2017 zvláštní uznání poroty.

IMDb  64 % CSFD  72 %

Kryptozoo online

Sledovat Kryptozoo online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kryptozoo online, zda je ke stažení a zda má Kryptozoo dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 7. 2022
Předplatné za 199 Kč

Kryptozoo obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kryptozoo, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kryptozoo postavy.

Lake Bell
Lake Bell
Lauren Grey
Michael Cera
Michael Cera
Matthew
Zoe Kazan
Zoe Kazan
Magdalene
Thomas Jay Ryan
Thomas Jay Ryan
Nicholas
Emily Davis
Emily Davis
Pliny / Waitress
Dash Shaw
Dash Shaw
Režie

Kryptozoo recenze a hodnocení