FB pixel TP pixel
Vorwärts immer!
Vorwärts immer!

Kupředu levá

Vorwärts immer!
Německo | 2017 | Komedie | Politika | 98 minut

Pád železné opony se blíží, ale v DDR o tom ještě nic nevědí. Náznaky tání tu jsou. V jednom z berlínských divadel nacvičují satiru, v níž důležitou roli hraje generální tajemník komunistické strany Erich Honecker. Herec Otto Wolf je mu díky špičkové prostetice ze západu k nerozeznání podobný. Namís...

Pád železné opony se blíží, ale v DDR o tom ještě nic nevědí. Náznaky tání tu jsou. V jednom z berlínských divadel nacvičují satiru, v níž důležitou roli hraje generální tajemník komunistické strany Erich Honecker. Herec Otto Wolf je mu díky špičkové prostetice ze západu k nerozeznání podobný. Namísto divadelního představení ho čeká mnohem náročnější role: bude muset proniknout do ústředí strany a vydat rozkaz, který zastaví krvavý zásah proti demonstrantům. Otto totiž zjistí, že jedním z nich je i jeho dcera.

IMDb  55 % CSFD  72 %

Kupředu levá online

Sledovat Kupředu levá online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kupředu levá online, zda je ke stažení a zda má Kupředu levá dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 9. 7. 2020
Předplatné za 155 Kč

Kupředu levá obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kupředu levá, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kupředu levá postavy.

Marc Benjamin
Marc Benjamin
Matti Stein
Devid Striesow
Devid Striesow
Harry Stein
Josefine Preuß
Josefine Preuß
Anne Wolf
Jörg Schüttauf
Jörg Schüttauf
Otto Wolf
Hedi Kriegeskotte
Hedi Kriegeskotte
Margot Honecker
Steffen Scheumann
Steffen Scheumann
Boris Kelm
André Jung
André Jung
Hans Götze / Erich Mielke
Alexander Schubert
Alexander Schubert
Egbert Rauch / Egon Krenz
Moritz Denis
Moritz Denis
Hudba

Kupředu levá recenze a hodnocení