FB pixel TP pixel
The Courier

Kurýr: Zásilka smrti

The Courier
Velká Británie | 2019 | Akční filmy | Akční krimi | 99 minut

Zločinec s konexemi na nejvyšších místech. Náhodný svědek, který je ochoten vypovídat v online soudním řízení. Ozbrojenci chránící svědka. Kurýr, který na místo vysílání přiváží potřebnou techniku. V ideálním světě by vše proběhlo jednoduše, jenže The Courier je akční film, ve kterém není jednoduché...

Zločinec s konexemi na nejvyšších místech. Náhodný svědek, který je ochoten vypovídat v online soudním řízení. Ozbrojenci chránící svědka. Kurýr, který na místo vysílání přiváží potřebnou techniku. V ideálním světě by vše proběhlo jednoduše, jenže The Courier je akční film, ve kterém není jednoduché vůbec nic a nastalé potíže vyřeší jen hrubá síla. Pro kurýra a svědka začíná nejdelší noc jejich života.

Hrají: Olga Kurylenko, Gary Oldman, Dermot Mulroney, William Moseley, Alicia Agneson, Amit Shah, Craig Conway

Režie: Zackary Adler

IMDb  48 %

Kurýr: Zásilka smrti online

Sledovat Kurýr: Zásilka smrti online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kurýr: Zásilka smrti online, zda je ke stažení a zda má Kurýr: Zásilka smrti dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
původní znění | HD kvalita | od 1. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kurýr: Zásilka smrti recenze a hodnocení

Ve filmu Kurýr: Zásilka smrti hrají Olga Kurylenko, Gary Oldman, Dermot Mulroney, William Moseley, Alicia Agneson, Amit Shah, Craig Conway.

Film Kurýr: Zásilka smrti režíruje Zackary Adler.

Film Kurýr: Zásilka smrti má 99 minut.

Film Kurýr: Zásilka smrti můžete vidět na Kinobox.

Film Kurýr: Zásilka smrti je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.