FB pixel TP pixel
The Art of Negative Thinking
The Art of Negative Thinking

Kurz negativního myšlení

The Art of Negative Thinking
Norsko | 2006 | Komedie | Dramedy | 79 minut

Geirrovi je třiatřicet. Před dvěma lety měl autonehodu, od té doby nemůže chodit a je impotentní. Jeho žena Ingvild, ve snaze zachránit manželství v krizi, pozve na delší návštěvu skupinu tělesně postižených, které vede agilní psycholožka Tori. Dosud sebedestruktivní milovník Johnnyho Cashe a válečn...

Geirrovi je třiatřicet. Před dvěma lety měl autonehodu, od té doby nemůže chodit a je impotentní. Jeho žena Ingvild, ve snaze zachránit manželství v krizi, pozve na delší návštěvu skupinu tělesně postižených, které vede agilní psycholožka Tori. Dosud sebedestruktivní milovník Johnnyho Cashe a válečných filmů se vzbouří proti nevítané invazi „pozitivní“ energie a za pomoci místy až brutální upřímnosti se pokusí ovládnout situaci. Uvnitř zánovního domu v poklidné čtvrti dochází během jedné noci k zúčtování s falešnou upřímností, dusivým soucitem a zdánlivě osvědčenými metodami léčby duše. Debutující režisér smísil známou formuli skandinávského psychologického dramatu o mezilidských vztazích se sarkasticky černou komedií syrového kvazidokumentárního vzhledu. Originálnímu tvaru přidává na atraktivitě hudební doprovod pro rockové fajnšmekry (Steppenwolf, Nina Simone či zmíněný Johnny Cash). (MFF Karlovy Vary 2007)

Hrají: Fridtjov Saheim, Kjersti Holmen, Henrik Mestad, Marian Saastad Ottesen, Kari Simonsen, Kirsti Eline Torhaug, Per Schaaning

Režie: Bard Breien

IMDb  70 % Kinobox  75 %

Kurz negativního myšlení online

Sledovat Kurz negativního myšlení online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kurz negativního myšlení online, zda je ke stažení a zda má Kurz negativního myšlení dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 23. 11. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kurz negativního myšlení zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 410 060 Kč
Návštěvnost v českých kinech
31 479 diváků

Kurz negativního myšlení recenze a hodnocení

Tvůj názor na Kurz negativního myšlení?

Ve filmu Kurz negativního myšlení hrají Fridtjov Saheim, Kjersti Holmen, Henrik Mestad, Marian Saastad Ottesen, Kari Simonsen, Kirsti Eline Torhaug, Per Schaaning.

Film Kurz negativního myšlení režíruje Bard Breien.

Film Kurz negativního myšlení má 79 minut.

Film Kurz negativního myšlení vidělo v českých kinech 31 479 diváků.

Film Kurz negativního myšlení můžete vidět na KVIFF TV.

Film Kurz negativního myšlení je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.